Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy éve szeretnénk kisbabát...

Egy éve szeretnénk kisbabát de nem sikerül, voltam hormon vizsgálatom, minden rendben van. Az orvos által ajánlott Inofolic port vízben feloldva iszom, de semmi. Ilyenkor hová kell fordulnom segítségért? Nagyon szeretnénk kis babát.

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Parod volt vizsgalva?

Budai meddosegi kozpont pl...

Neked neztek inzulint (nem cukor!) nekem amiatt nem sikerult! Endodoki kerhet ra vizsgalatot! Milyen surun jon meg? Hogorbed van? Ovulaciod mikor van? Mikkel probalkoztok?

2014. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anyuci1976 ***** válasza:
Én 15 éven át küzdöttem azért,hogy anya lehessek.Vagyonokat költöttem orvosokra,de senki nem tudott érdemben segíteni.Azt a tanácsot kaptam,lazuljak el,ne kattogjak a témán.Hát,most lesz 2 hónapos a kislányom.Sok sikert neked!
2014. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
HSG-n voltál, átjárható vagy? Mert anélkül nem fog menni, bármilyen jók is a te és a párod eredményei.
2014. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!