Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen ajándékot adtok az...

Milyen ajándékot adtok az óvónőknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
a dadus ugyanazt kapja?

2013. dec. 6. 06:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%
Miért kellene adni nekik ajándékot ? Ne legyél már ennyire seggnyaló !
2013. dec. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
En linzert sütöttem es különböző karácsonyi mintájú fembobozokba tettem. Mindenki ugyanazt kapta, csak a minta volt különböző.
2013. dec. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
20%
Attól,hogy ajándékot veszel nekik még nem fognak különben báni veled és a gyerekkel sem. Én még ilyenről nem hallottam,hogy az óvónőnek ajándékot vesszünk, pedig van két felnőtt gyermekem és iskolás unokáim is.
2013. dec. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Kedves egyes.talan azert mert ok is emberek es egy apro figyelmessegnek mindenki orul...ezert leseggnyalozni komolyan mondom az eszem megall.En egy doboz csokit fogok adni kedves kerdezo!
2013. dec. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szereti a gyermekem az óvónőket és emiatt gondoltam,hogy valamit adunk nekik. Nem nagy dolgot, ami lekenyerezés, inkább valami kedves ajándékot.
2013. dec. 6. 06:58
 6/28 anonim ***** válasza:
16%
Kedves négyes, én akkor is ezt így gondolom mert,hogy év végén vesszünk nekik ajándékot az oké de,hogy karácsonyra is. Ez akkor is seggnyalás és ezzel kellemetlen helyzetbe hozzák az ilyen emberek a szegényebb szülőket, akiknek nem telik ajándékokra.
2013. dec. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

Nézd utolsó. A családomban van ovono. Nagyon örül, ha kap valami ajandekot. A legjobban azt szereti, ha a gyerekről kap fényképet, vagy a gyerek rajzol valamit. Ez konkrétan majdhogynem ingyen van. Az se kerül sokba, ha par szem sütit becsomagolt neki.....

Egesz nap a gyerekeddel foglalkozik, óvja, tanítja, szerintem megérdemel valami apróságot. Ettől függetlenül nem kotelezo. Ha nem akarsz adni, nem kell.

2013. dec. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Hatos valsz.Sajnalom ha ez gondot okoz benned mert ez a szeretet unnepe es nem az ajandek aran van a hangsuly.Csoki.szappan.illatos gyertya olcson is kaphato es ahogy a hetes irta ha a gyerek rajzol az is szuper....a hozzaallasod fura nekem...nehogymar meg karacsonyra is...befejeztem amugy.mindenki gondolja ugy ahogy akarja.Aldott unnepeket.
2013. dec. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

húúúú-én óvónéni vagyok.de jó véleménnyel vagytok egyesek.miért seggnyalás?-egész nap törli a taknyos orrát,a kakás fenekét-simogatja,nyugtatja,póranyukaként van vele-legtöbb esetben 8-4ig,tehát szinte többet,mint mi szülők.miért nem lehet egy apró kedvességgel megjutalmazni?egyébként a kérdés az volt,hogy mit-nem az,hogy kell-e.

én kaptam házi különlegses mézeskalácsot-szép gyerekképeslapot-stb nagyon örültem neki.nem kell itt nagy dologra gondolni-és ha a kérdezőnek belefér egy illatgyetya,egy csomag tea,miért ne.esetleg fessetek aranydiót,vagy készitsetek karácsonyfadiszt,sóliszt-kerámiát-vagy vmi kis koszorút

2013. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
ja-és nem kell a többiek szeme láttára-ha nem akarod úgy adni-igy a kényes szituáció is elkerülve-előző voltam
2013. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!