Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ilyen hidegben mennyire...

Ilyen hidegben mennyire szoktatok két harisnyát adni a gyermeketekre oviba menet?

Figyelt kérdés
Az oviban természetesen az egyik harisnya lekerül.
2015. dec. 15. 08:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor adj rà bélelt nadrágot. A két harisnya szoríthatja, amitől ugyanúgy fázhat.
2015. dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
úgy fog benne menni mint egy múmia, a múmia bosszúja
2015. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én a harisnya fölé farmert adok ,és nem fázik bene .10 perc az ovi sétálva .de inkább legingset kap vastagabat és farmert és igy sem fázik.de ha fázos adjál rá sinadrágot de ne 2 harisnyát.
2015. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Két harisnyát még sosem jutott eszembe, sztem az nem egészséges, úgy nagyon szoríthat.

Adj rá sima harisnyát és arra egy nadrágot, az oviban meg leveszi a nadrágot és kis szoknyát vegyen fel rá (persze ha lány).

2015. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy harisnyát sem adok a lányomra, csak egy vastag termo leggingsbe szokott menni. Idén még nem volt beteg.
2015. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindig rétegesen öltöztettem a gyerekeket. A legkisebb hét éves, még simán felveszi a harisnyát, de kettőt még nem jutott eszembe soha rájuk adni. Túlzás.
2015. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!