Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mikor lehet választani óvodai...

Mikor lehet választani óvodai jelet?

Figyelt kérdés
A beiratkozásnál, vagy az első napon?
2016. febr. 17. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ovifüggő.
2016. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindháromszor a beiratkozásnál választottunk.
2016. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nekünk voltak nyílt napok augusztus utolsó három napjában. Mi ott választottuk ki a jelet.
2016. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt szülői értekezlet augusztusban, akkor lehetett jelet választani. Aki ott nem volt, az a maradékból választott az első napon.
2016. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha a szülői értekezleten választottatok, akkor a gyerkőc nem volt ott ugye? Tehát te választottál neki valamit.
2016. febr. 17. 10:15
 6/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Én választottam, nem hagytam neki beleszólást :) Arra már nem emlékszem, ott volt-e vagy nem, de egyszerű dolgom volt, lecsaptam a bölcsis jelére, a virágra. Hogy ne kelljen új jelet megjegyeznie. Amúgy is virágneve van, nem tudna belekötni a választásomba :)
2016. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel beíratkozáskor még nem lehet biztosra tudni, hogy melyik csoportba fog járni és ott melyik jelek szabadulnak fel, ezért az első ovis napon (vagy az azt megelőző szülői értekezleten)
2016. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A szülő választott. Azok a gyerekek választhattak maguknak, akiknek az első ovis napon még nem volt jelük, de ők már csak a maradékból. Mondjuk szerintem ha valakinek nagyon nem tetszett a szülő által választott jel, akkor még mindig lehetett cserélni az első napon.


Nálunk érdekes volt a helyzet, én éppen kórházba kerültem akkor, amikor a szülői értekezlet volt, apuka ment el helyettem a szülőire. Felhívott, hogy mit választott, és kiderült, hogy azt, ami az én ovis jelem is volt. :) Tök véletlenül, nem tudta, hogy nekem is az volt a jelem.

2016. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, hogy elmondta az óvónő, hogy mik a maradék jelek, és abból én választhattam.

Fiam mondjuk nem szeptemberben kezdett, hanem amikor 3 éves lett, így év közben csatlakozott a csoporthoz.

2016. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Nalunka gyerek valasztott, meg beiratkozas elott voltunk ismerkedni. A gyerek teljes ket es fel eves magabiztossagaval a kerdesre, h tetszik neked, szeretnel ide jarni hozzank, megzsarolta az ovonot, h csak akkor ha az o altala valasztott jele lehet. Nem szokvanyos jel volt, elkeszitettek neki.
2016. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!