Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha óvodai dajka szeretnék...

Ha óvodai dajka szeretnék lenni akkor mi a helyzet a tetoválással?

Figyelt kérdés

A csuklómon van egy kis tetoválás de még szeretnék máshová is majd. Emellett óvodai dajka szeretnék lenni, vagy legalábbis gyerekekkel szeretnék foglalkozni.

Nagy baj lenne ez ha például állásra jelentkeznék? Szerintem már elég modern a világ, manapság minden 3. embernek van tetoválása. Sok anyukának is.


2016. febr. 25. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez az épp aktuális óvodavezetőn múlik.
2016. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nálunk volt az óvónéninek is, a bölcsiben az egyik gondozónőnek is.

szerintem senkit nem zavart. legalábbis senki nem mondta.

2016. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna 😊 Nállunk az egyik óvonéniek nyelv pc-je van szerinte az sokkal feltűnőbb 😉
2016. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha szívóznak, lekened alapozóval. De ha csak valami kis szolid darabról van szó, akkor nem hinném, hogy gond lenne.
2016. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mi bölcsis dadusunknak a cicijén van tetkó. Piercing-je is van az orrában biztosan, máshol nem tudom. Pedig nem mai csirke az tuti. Még senki nem kifogásolta:)
2016. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Óvodában dolgozom több tetoválásom is van

Senkit nem zavar 😊

2016. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LadyLoss ***** válasza:

Vezetőktől függ, mit engednek. Én gondozónő vagyok, egyik kolléganőmnek az ici-pici pöttynyi orrpiercing-jét kivetették, az egyik technikai dolgozónak a két karján van tetkó, neki hosszú póló kötelező, és nem engedik a túl hosszú műkörmöt sem.

Nyugodtan végezd a képzést, de azért amerre szeretnél elhelyezkedni érdeklődj.

2016. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szenem kizáró ok de bizto jól meggondoltad? Dunát lehet rekeszteni a dajkákkal,aztán nem tudnak elhelyezkedni...
2016. febr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt mondom, de ez az igazság. Engem anyaként zavarna, lehet, hogy nem azt az óvodát választanám, ha észrevenném, mondjuk nyílt napon.
2016. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!