Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Adtok használt ruhát oviban a...

Adtok használt ruhát oviban a gyerekre?

Figyelt kérdés
Lányom szeptemberben kezdi az ovit, örököltünk egy halom szinte vadiúj ruhát. Van közte jó pár póló, trikó, melegítő, farmer, amit szívesen ráadnék kintre is és bentre is. Szerintetek ráadjam vagy hagyjam itthonra?
2016. febr. 25. 15:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Adok. Kaptam már olyan unokatesómtól is ruhát, ahol előtte 2-3 fiú hordta. Semmi bajuk nem volt, mert rengeteg ruha, némelyik talán párszor volt rajtuk. Mi baja lenne bárkinek is a használt ruhától?

Vásárolok a Hádában is.

Én is adom tovább a két lányom és a fiam ruháit a családban, rokonságban. Mivel zsákszám van ruha, nincsenek elhasznált, rongyos állapotban.

2016. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

ha a ruhák állapota normális (tehát tiszta, esztétikus, nem kinyúlt/foltos/szakadt/méretproblémás/agyonbolyhosodott stb.), jó, akkor add nyugodtan.

Én megértem azokat is, akik használt, de tisztességes, tiszta ruhában járnak vagy a gyerekeknek ilyet vesznek- számomra a mosás-vasalás hiánya visszataszítóbb.

Ezzel együtt én inkább az oviba a kisfiamra a kényelmes, megfizethető "hiperes" márkákat szoktam adni: pl. Lidl-ben nagyon jó dolgokat lehet kapni, akcióban vagy nonfood sátras értékesítésben tényleg fillérekért, szinte a használt áráért- vagy Tesco-ban 30%-os leárazáskor vagy kuponnal vagy C&A-ban stb.

Pl. volt nemrégiben a környékbeli Lidl parkolójában ilyen sártas megmaradt készletes értékesítés: 5 pár zokni (biopamut) 199 Ft volt, 2 db-os biopamut hosszúujjú póló valami kis mintával 499 Ft, de vettem már melegítőalsót is 8-900 Ft/db áron :)


Ha szívesen ráadod a kislányra, miért ne.

Szerencsés vagy, hogy kaptál a rokonságból, nekünk meg kell mindent vásárolni és nem 2 forint.

Szép napot.

2016. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A nem foltos, szakad, kinyúlt, miért ne?!

Én adok rá használt ruhát, ami használt az nem jelenti azt, hogy koszos! Én pl. melegítőt adok rá,mert az a kényelmes!

2016. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Persze, jó minőségű használt ruhákat.
2016. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát nálunk az oviban lesz*rják, hogy Dolce Gabbana vagy használt! 2 követelmény van, amit viszont nagyon komolyan vesznek: kényelmes legyen (pl. a farmert ellenzik), és a gyerek könnyen le illetve fel tudja venni (először segítséggel, aztán egyedül is!), szóval kisestélyi és tiara is kizárva! Ott csak azt nézik mi a jó a gyereknek (már egy "jó!" oviban)! A sógornőm kislánya fizetős, magánóvodába járt, de miután rájött, hogy havi 50 ezerért le se sz*rták a gyereket, átvitte államiba. Az enyém is államiba jár és mondhatom: szeretik, foglalkoznak vele, tanítják és nevelik is! Az óvónőnk is szuper! Szerintem ez a "jó!" óvoda!
2016. febr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen
2016. febr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Farmert nem bentre gondoltam,hanem abban menne. Még nem tudom, hogy kérnek-e külön kinti ruhát is.
2016. febr. 27. 10:00
 18/22 anonim ***** válasza:
nálunk a fele csoport farmerben van,lányok...én csodálkoztam is rajta.
2016. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok! Bent kell hagynod egy évszaknak megfelelő ruhát, amiben kimehet az udvarra játszani, vagy kivihetik sétálni. Kell egy benti ruha: kényelmes melegítő, amiben bent játszhat! Kell egy benti cipő (nem papucs), ami zárt! Mondjuk vászoncipő! Kell egy tornaruha: póló, sort, zokni, külön cipő (mondjuk vászoncipő). És kell egy váltás garnitúra: póló, nadrág, zokni, bugyi vagy gatyó, a balesetekre!
2016. febr. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kintre farmerben van aba megy oviba ,illetve aba megy ki az udvara is, neki nincs külön kinti benti ruhája felesleges van tartalék ruha a zsákba balesetre és ennyi ,bent meg legingsben van .
2016. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!