Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Adtok használt ruhát oviban a...

Adtok használt ruhát oviban a gyerekre?

Figyelt kérdés
Lányom szeptemberben kezdi az ovit, örököltünk egy halom szinte vadiúj ruhát. Van közte jó pár póló, trikó, melegítő, farmer, amit szívesen ráadnék kintre is és bentre is. Szerintetek ráadjam vagy hagyjam itthonra?
2016. febr. 25. 15:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Megint 15-ös vagyok. Előttem szólónak (meg persze mindenkinek, akit érdekel), aki említette a Lidl-ben vásárolt ruhákat: a Camponában felfedezett a férjem egy Pepco nevű boltot (a Duna Plázában is van, lehet, hogy a többiben is elérhető), póló, hosszú ujjú poló 590, 720. Body akinek van kicsi is, 590. Melegítő alsó-felső egyben 2500. Nadrág 1500. Nem kínai, puha, kellemes anyaga van, új! Vászoncipő 1500. Persze rengeteg szupi cuccuk van ezen felül is, babáknak is. Most vettem a fiamnak (1,5 éves itatópoharat 720 forintért, ami azért érdekes, mert előtte vettem neki 3000-ért egy Aventeset, ami orrán-száján folyik. Na persze ezt is fejre állította, és láss csodát: egy csepp se folyt ki belőle! Szerintem érdemes benézni!
2016. márc. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Van a Kökiben, Europarkban is. Ruhán kívül én bármit érdemes venni. A ruhák igénytelenül vannak kiszabva és megvarrva. A múltkor vettem ott egy melegítőt, és amikor be(!) akartam patentolni a nyakát, a kezemben maradt a patent. El lehet képzelni, mennyire rángattam a bepatentoláshoz. Azelőtt vettem két 86-os vékonyabbfajta hosszúujjú pólót a kb 80as méretű gyerekemre és legalább 5 cm-rel kisebb volt a nyaka, mint a gyerek feje, pedig nem nagy a gyerek. Tegnap láttam olyan hosszúujjú pólót ott, aminek az alja nem egyenesen, hanem egy szabálytalan félkörben, csálén volt elvágva. Szóval a pepcos ruha olyan is, mint az ára.
2016. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!