Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi a véleményetek az óvodákon...

Mi a véleményetek az óvodákon végigsöprő üzleti ortopédiai vizsgálatokról?

Figyelt kérdés
Kisfiam óvodájában hirdeti magát egy orvos, aki pénzért vizsgál, majd pénzért talpbetéteket ad a szülőknek. Mint az köztudott, óvodás korú gyerekeknek tilos talpbetétet adni, mégis beeteti a szülőkkel, hogy 5-8 ezer forintért vegyenek a gyereknek ilyeneket. Szerintem ez nagyon etikátlan...

2016. márc. 10. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Köztudott? Sose hallottam ilyet.
2016. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen. Amúgy meg minden szülőnek saját érdeke, hogy a pár éves gyerekét megmutassa ortopéd orvosnak.
2016. márc. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez így van, mi is járunk évente "ellenőrzésre" normális ortopéd orvoshoz, de nem oly aki még meg sem nézte a gyereket, de már az arcodba csap egy ludtalpbetétes hirdetést több ezer forintért.

Itt nem egy játékról, ruháról van szó, amit ha rásóznak az emberre, akkor ha nem használ legalább nem árt, a szekrényben ül, hanem olyan gyógyászati segédeszközökről, ami kárt tesz a gyerekben. Nekem nagyon furcsa, hogy hogyan kaphat erre valaki engedélyt.

2016. márc. 12. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol?!Mindhárom gyerekem más oviba jár/járt és egyikben sem söpört/söpör végig...A legnagyobb már jó pár évvel ezelőtt elballagott az oviból,a középső tavaly,a legkisebb kiscsoportos.Egyiknél se tudok ilyenről beszámolni.Bp.-iek vagyunk.
2016. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy kárt tesz? Te is ortopéd orvos vagy?
2016. márc. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!