Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van kedden, vagyis holnap van...

Van kedden, vagyis holnap van ovoda? Rendkivuli helyzet miatt.

Figyelt kérdés
Behivtak rendkivuli munkavegzesre... Ezert lenne fontos mert nem tudom hova tenni a gyereket ...
2016. márc. 28. 07:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azt én nem hiszem el, hogy pl Debrecenben nincs ügyelet! Az oviban nincs szünet! Éppen ezért egy ovinak nyitva kell lennie a városban vagy településhez közel!
2016. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nincs feszem es nem tudom van e csoportja az ovinak

Kontaktom sincsen mas anyukakkal

Mivel nem mondtam le az ebedet valszeg kap arra a napra

2016. márc. 28. 11:01
 13/18 A kérdező kommentje:

Ja es budapest


De koszi a valaszt mindenkinek :-)

Valahogy csak megoldom ...

2016. márc. 28. 11:04
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
Ügyelet van, de ez csak az étkezés miatt lehet probléma. Ha van ennivalója, viheted.
2016. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem, ha nem kérted az ügyeletet, nincs kajája, csomagolj neki. Itt nem lemondás van, ilyen esetben kérni kell, eleve lemondja az ovi.
2016. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nálunk pl. lemondani kellett, hiszen hivatalosan az oviban nincs tavaszi szünet, tehát az az alap eset, hogy megy a gyerek és nekik nem kell ügyeletet kérni. Aki nem megy az lemondta az ebédet.

(Az más kérdés, hogy elég erőteljes volt a nyomás, hogy ne vigyük a gyereket, ezért gondolom nálunk is összevont csoportok lehetnek.)

2016. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk meg az ovi mondja le.
2016. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálunk van ovi holnap .oviban nincs szünet csak csak csoport összevonások vanak .
2016. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!