Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Jó ötlet lenne, ha ösztől...

Jó ötlet lenne, ha ösztől heti 2-3 fix napon elhoznám ebéd után az oviból? Nagycsoportos lesz, és nem alszik már ebéd után.

Figyelt kérdés
Eddig négyig volt az oviban. Úgy néz ki, hogy ősztől tudom úgy rendezni a munkaidőmet (teljes állásban dolgozom), hogy heti 2-3 nap ebéd után haza tudom hozni, de minden nap semmiképp. Az alvásidőt nem szereti, utána a játékot igen, de ha eddig néha ebéd után érte mentem, nagyon örült. Nekem nem probléma, szeretek vele lenni minél hamarabb. Arra gondoltam, hogy a különfoglalkozásos (ha menni akar) napokon "aludna" csak az oviban. Szerintetek ez jó ötlet, vagy maradjon minden a régiben?
2016. ápr. 25. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Én hagynám a régiben az egészet.
2016. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Míg dolgoztam, addig csak azokon a napokon hoztam haza ebéd után, amikor nenlm volt du. programja. Így hétfő-szerda-péntek hazahoztam, kedden angolja van délután, csütörtökön hittan és furulya. Mióta itthon vagyok, minden nap hazahozom és visszaviszem a foglalkozásokra. Már 2 éve nem alszik ebéd után. Nekünk így jó, csak zavarta a csendespihenőt. Utálta már az egész 'ottalvósdit'. Várjuk a tesót, így maximálisan kihasználhatjuk a kettesben töltött időt.
2016. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk nem volt jó,mert megkavarta.

Ha ő alkalmazkodik ahhoz,és nem okoz neki problémát,hogy mondjuk hétfőn ott van délutánig de kedden nem,akkor hozd el,ha nem,akkor maradjon minden a régiben szerintem.

2016. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Én elhoznám, főleg hogy a kislányod is azt mondja hogy örül ilyenkor.
2016. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Ém is elhozom heti 1-2 alkalommal, ha meg tudom oldani, mert nagyon örül hogy nem kell bent alvást tettetnie. Meg is értem, két óra baromi hosszú idő, ha nem vagy álmos, és nem csinálhatsz semmit. Annyi hátránya van, hogy néha csalódott, ha aznap nem tudok menni érte, amíg mindig négyig maradt, ez nem merült fel. De szerintem jobb így.
2016. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!