Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kisgyerekes (3 év körüli)...

Kisgyerekes (3 év körüli) anyukák! Mit főztök ma ebédre?

Figyelt kérdés
Már semmi ötletem. Második hete vagyunk otthon betegen. Segitsetek nálatok mi a mai menü?

2015. okt. 27. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Rakott karfiol - bár ha a pocakjával van baj, akkor ez nem túl jó ötlet.
2015. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tökfőzeléket kakaspörkölttel.
2015. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hányás hasmenés volt. Mostmár csak náthás. Köszi!
2015. okt. 27. 11:24
 4/8 anonim válasza:
36%
Én milánóit (kizárólag por nélkül), de ha a mai ebédetek csúszik ennyire akkor inkább halrudacska legyen rizssel.
2015. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma rendelt ételt eszünk, rakott krumplit. Vacsorára egy gyors tésztaételt tervezek készíteni.
2015. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
58%

Fott krumpli repaval es rantott husi:)

Neki is hasmenese volt:(

2015. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Holnapi ebéd nem tudom mi legyen. Csak van egy órám,hogy gyerek nélkül be vásároljak! Ezért kellenek az ötletek!
2015. okt. 27. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasmenésre a legjobb a puha krumpli, minél kevésbé fűszerezve és a tejtermékek kerülésével. Krumplilevest vagy főzeléket készíthetsz tejföl nélkül vagy a párolt répa sem rossz. Húst ne adj neki hasmenésre, mert az nagyon megerheli a gyomrot, ahogy a tejtermékek is. Zöldségleves, zsiradék nélkül sütött tócsni is jó vagy egyszerűen petrezselymes krumpli magában. Jobbulást!
2015. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!