Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire volt nehéz az oviba...

Mennyire volt nehéz az oviba való beszoktatás?

Figyelt kérdés
Nagyon félek tőle, nagyon igényli még most is a jelenlétm. Félek, hogy sokat fog sírni majd. Beszélgetünk az oviról sokat, mondja is hogy várja. Lehet én aggódom túl.
2016. ápr. 25. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Semennyire nem volt nehéz.

Kettő gyerekem 4 évesen, egy 3 évesen kezdte. Ne lássa rajtad az aggódást, mert akkor nincs mitől tartani. Ha látja, akkor valóban nehéz lesz az elválás.

2016. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Picit sem volt nehéz, bár nálam bölcsis volt mindkettő. Így már kvázi "tudták" mi a rend.
2016. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kimondottan ragaszkodó, anyás gyermekem van, nem járt bölcsibe sem, mégis nagyon könnyen beszokott (meg is voltam lepve). Nálunk a csoportban az volt az általános, hogy pár napig, 1-2 hétig kicsit pityeregtek a gyerkőcök. Egy kislány volt, aki szintén nem volt bölcsis, ő hetekig szinte egész nap sírt, de aztán egyszer csak abbamaradt, és azóta imád járni.
2016. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igy biztos...de szerintem inkább neked.
2016. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Igen lehet nekem nehezebb lesz az a jobbik dolog. De aggódom miatta és féltem, de hát ezért vagyok az édesanyja.
2016. ápr. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!