Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha sokat beteg a hónapban a...

Ha sokat beteg a hónapban a gyerek akkor is fizetsz a hónapra csoport pénzt és viszed a kért tisztasági cuccokat?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2016. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A csoportpenznek amúgy sincs semmi köze a gyerek jelenletehez
2016. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Ezen nem fogok garasoskodni.

Havi 500 Ft a csoportpénz. Ha 2 hetet beteg, kérjem vissza a 250-et? (több hónapot szoktam előre kifizetni).

A tisztasági csomag kb 7-800 Ft. Akkor csak a felét vigyem?


Eszembe nem jutna...

2016. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Számomra evidens,hogy IGEN!Olyan kicsinyesnek tűnne nem így tenni.Pedig nagycsaládos vagyok.
2016. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eszembe sem jutna nem fizetni. A csoportpénzt én 2-szerre letudom, mert tuti nincs eszembe havonta. A tisztasági cucc, meg nem egy nagy összeg.
2016. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csoportpénzt egész évre előre ki szoktam fizetni. Teljes tisztasági csomagot csak szeptemberben kell vinni, utána kiírják, ha valami elfogy és csak azt kell pótolni. Amúgy valami 600 ft lenne egy hónapra a csoportpénz, amit már csak azért is fizetni kell igenis minden hónapra, mert ebből van/volt például a húsvéti, mikulási, karácsonyi ajándék, gyereknapi program és sok olyasmi, aminek a költsége nem rögtön az adott hónapban jelentkezik, úgyhogy semmi köze az adott hiányzáshoz!
2016. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A csoport pénzt én is kétszerre tudom le, illetve nálunk a tisztasági csomagot is év elején és 2. félév elején kell beadni.
2016. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Előre láthatólag nem lehet megjósolni, hogy mennyit lesz beteg a gyerek. Lehet, hogy egy hónapot végig jár, lehet, hogy egy hónapban szinte meg sem jelenik. Úgyhogy igen, természetes, hogy fizetek.
2016. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kifizetem és igen beviszem a tisztaságit. Egyébként volt már olyan, hogy 2 hetet nem ment a lányom oviba és amikor vittem a tisztaságit (nálunk havonta kell vinni, most pl. wc papír,papírzsepi és popsitörlő van soron de mindig kiírják), akkor megjegyezte hogy miért vittem, hiszen alig ment a lányom a hónapban. Tehát lehet, hogy olyan is van, aki nem viszi be ilyen esetben. Ha nagyon meg lennék szorulva, és ezen a kb. 1000-1500 Ft-on múlna a havi költségvetés, akkor lehet hogy megtenném hogy kihagyom, valószínűleg nem szólnának érte.
2016. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen viszem .
2016. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!