Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha egy óvodás arra a kérdésre...

Ha egy óvodás arra a kérdésre hogy a Fiúkat vagy a lányokat szereti? Azt válaszolja hogy a fiúkat akkor belőle biztos hogy homokos lesz?

Figyelt kérdés

2016. jún. 25. 22:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
egy ovodas 3 es 6 eves lehet, ami ugye elegge kicsi gyermeket takar ahhoz, hogy ilyesmi kovetkeztetest levonj. az o korukban sokszor ez a kerdes nem is a szerelemre / nemi iranyultsagra vonatkozik, hanem arra, hogy kivel talalja meg jobban a kozos hangot a jatekban. ez konnyen lehet, hogy a fiukra igaz a fiu gyermek eseteben, hisz ilyenkor a lanyokat nagyon masnak latjak, sokszor bantjak is oket, nem ertik meg olyan elesen a nemek kozti kulonbsegek miertjet es hogyanjat. masreszt meg milyen felnott az, aki ilyen kerdest tesz fel egy ilyen kicsi gyereknek?
2016. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

1. A kerdesben nem szerepel, hogy fiut vagy lanyt kerdezunk-e meg. De gondolom fiut.

2. Ovodas korban teljesen normalis, hogy a lanyok a lanyokkal, a fiuk meg a fiukkal jatszanak es baratkoznak. Sot, en meg az elso 1-2 altalanos iskolai evemben is csak lanyokkal baratkoztam, kb harmadikos koromtol lettek fiu barataim is.

3. Komolyan van meg ma, 2016ban olyan erett, felnott ember, aki azt gondolja, hogy ettol homoszexualis lesz egy kisfiu? Hat ennyire tudatlanok egyesek meg mindig? Annyira elkeserito

2016. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem biztos hogy asz lesz. De az biztos hogy a felnőttel aki ilyet kérdez egy óvodás gyerektől, komoly baj lehet. Én nem hagynám vele egyedül a gyereket...
2016. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges,de egyáltalán nem biztos.

Kisgyerek még,mivel fiú,valószínűleg jobban kijön a fiúkkal és szerintem azt sem tudja igazán mi a szerelem,szóval lehet a fiúkat szereti barátilag értve.

2016. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki az isten kerdez ilyet egy 3-6 eves gyerektol es megis milyen cellal?
2016. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Én inkább akkor aggódnék, ha erre azt feleli, hogy a lányokat...

Mert természetes, hogy a fiúkat szereti, velük lehet fiús dolgokat játszani.

2016. jún. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 3,5 éves ovis. Két jó barátja van egy fiú és egy lány. Bölcsiből mentek együtt pár hónap eltéréssel mind. Kinn a lánnyal szoktam látni játszani,de benn szerintem a fiúval szokott,mert az óvónők mindig mondják hogy megint összeveszett a fiúval. Sokáig a saját nemükkel játszanak,még alsóban is. A nemi irányultság a kamaszodással jön elő,kiskamasz kortól,nem óvodában.
2016. jún. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

igen. és ha azt mondja,hogy szereti a kutyákat,akkor zoofil lesz.

Idióta.

2016. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az azt jelenti magyarul, csak hogy te is megértsd, hogy egy ovis fiúgyerek inkább a fiúkkal szeret játszani. Ami normális ebben a korban, sőt az ellenkezője is. Atyaúristen...láttál már gyereket élőben, vagy csak képen? Inkább ne beszélgess velük, mindenki jobban jár.
2016. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Egyetértek a 6-ossal!

Az én volt oszttársam 6 évesen a lányokkal szeretett és tudott csak játszani és majd 20 éves koromban tudtam meg, hogy egy 2 éves kapcsolat után homoszexuális párkapcsolatra váltott..

Sajnos sok szenvedés után ismerte ezt fel.

Most 33 évesen 6-7 éve ugyanazzal a sráccal van.

Tornaórán mindig velünk lányokkal volt, hullahoppozott stb..

2016. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!