Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogyan kell játszani ezt az...

Hogyan kell játszani ezt az óvodás játékot? "Ki van a szőnyeg alatt? "

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 13:31
 1/5 anonim válasza:
Én "Ki van a takaró alatt?" nevű játékot ismerek. Úgy kell játszani, hogy kiküldünk 1 gyereket a szobából/teremből. A bent maradtak közül választunk egy gyereket aki elbújik a takaró alá (letakarjuk vagy nem tudom). Visszahívjuk akit kiküldtünk és csukott szemmel ki kell tapogatnia hogy ki van a takaró alatt.
2015. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mi ugy jatszunk, hogy valaki kimegy, kozben valasztunk valakit, akit kozepen letakarunk. utana "johet a cica, megsult a hurka" szoveggel behivjuk. aztan aki bejon, azalapjan, hogy ki nincs a helyen, megprobalja kitalalni, hogy ki van kozepen. ha nem megy, akkor szoktunk kerni tole allathangot, cica, kutya, boci stb... igy mar kiderulhet, hogy lany vagy fiu. ha igy se megy, akkor megkerdezik a tobbiektol a jelet. ha igy se megy, akkor megbeszeltetjuk a pokrocalatt levot (pl. ki mellett ul ebednel, ki mellett van a jele, ki a baratja), igy mar menni szokott.
2015. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az elso jatekat nem ertem, kitapogatva az egyik kislany nem feltetlen kulonbb a masiknal, arrol nem beszelve, hogy sokan nem veszik jo neven, ha osszetapizzak
2015. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen már beugrott ahogy a második válaszoló leírta :) Játszottam már sokszor de régebben és egyszerűen elfelejtettem.
2015. nov. 7. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, kihagytam, hogy szokunk cipot kidugattatni is a pokroc alol ha tenyleg nem megy... hihetlen, de azt mindig tudjak 😃
2015. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!