Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mikor kell elhoznod az Ovibol...

Mikor kell elhoznod az Ovibol a gyerekedet?

Figyelt kérdés
6-17:00 óráig van nalunk a nyitvatartás, csakhogy az en munkaidőm 08:00-16:30-ig tart. 20 perc az ut hazáig es meg a bolcsist is felkell vennem. Segítségünk nincs, ferjem este 6-ra er haza, mások, hogyan oldják meg?
2016. aug. 6. 08:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Max. dadával. A fiam csoportjában is van olyan gyerek, ahol a szülők úgy dolgoznak,hogy ha meggebednének sem érnének oda a gyerekét. Mondjuk ott van egy Nagyi, de ő is max. heti kétszer tudja elhozni. Felfogadta egy bébiszittert,aki elhozza és amíg haza nem érnek a szülők, addig a gyerekkel van. Összegben sem óriási, mert nem órákat vigyáz rá, csak elmegy érte, hazaviszi és kb. fél óra múlva valamelyik szülő hazaér.
2016. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Esetleg nincs olyan ovistárs, akinek az anyukája őt is el tudja hozni, és közel laknak hozzátok?

Nem lenne sokat vele, csak épp nem üldögélne az óvodában zárás után.

2016. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen, valoszinu nalunk is igy lesz valakinek fizetnünk kell, csak hat jo lett volna ha ezert nem kell, a bölcsi is magan es valószínűleg erte sem mindig ernek at.


Van ovis társ, de az a baj mindennap nem lehet megkérni, illetve nem soka születik a 3. Kisbaba juk ....


Koszonom a valaszokat

2016. aug. 6. 09:03
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
ügyelet tovább szokott lenni-elvileg a saját csoportban,saját óvónővel vannak ötig-tájékozódj róla
2016. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk 7-17ig van ovi. Előtte, utána takarítónő van, aki nem felugyelhet gyerekekre. Ezt az első szülői is elmondtak: Az óvónő, ha nem érnek oda a gyerekert, felhívások a szülőt. Ha pár perc múlva oda ér, akkor megvarja, ha 15 percnél hosszabb idő, akkor hívja a gyermekvedelmet. Nálunk mindenki meg tudta oldani.
2016. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nalunk sincs ügyelet, szepen kertek, hogy vigyük el 5-ig.

Arrol nalunk nem volt szo, hogy gyermek védelmet hivnanak, de lehet...


Minden valaszt köszönök az utolsó annyira számomra nem volt hasznos, mert a kérdésre nem valaszolt. Azt kerdeztem hogyan oldottak meg nem azt, hogy hányan de azert koszonom...

2016. aug. 6. 10:11
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi, a kérdésed az volt: "Mikor kell elhoznod az ovibol a gyerekedet " Erre válaszoltam. Nem kérdeztem végig a szülőket, hogy ők hogy csinálják, én 4ig dolgoztam, így nem volt kérdés, hogy oda érek e 5ig. Amúgy evidens a bébiszitter, ha se szülő, se nagyszülő, se egyéb rokon vagy ismerős nincs.
2016. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hát nálunk este 6-ig van ovi...
2016. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 piroska és a farkas ***** válasza:
Èn még a mobilkorszak előtt voltam ovis. Anyukàmnak egyszer - munkàból jövet - késett a vonata. Egy cetli vàrta a kapun : hazavitt az óvónő sajàt magàhoz :) Kérdező drukkolok h sikerüljön kilogisztikázni..az ovistàrs anyukàra - még ha ő teljesen jóindulatúan àllna is a dologhoz - nemigen lehet szàmítani szerintem. Legalàbbis nem tervezhetően,.hiszen a hamarosan születő babàn kívül a màsik kettő is akármikor lehet beteg pl. Ha esetleg egy fittebb nyugdíjas nénit próbàlnàl keresni, ő biztos olcsóbb lenne mint hivatàsos bébiszitter, és talàn rugalmasabban ràérne ad hoc megoldàsokra is.
2016. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 körül szinte az összes gyereket elviszik! A munkatársnőm 4-ig dolgozik, mindig mást küld a fiáért az oviba, mert egyedül lenne...
2016. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!