Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyi a reális ár babysittern...

Mennyi a reális ár babysitternek azért, hogy óvodából hazahozza a gyermeket? Ki mennyit fizet érte?

Figyelt kérdés
Utána már nem kell itthon maradnia a gyerkőccel, mert itthon leszek, csak újszülöttel az elején nem szeretnék a nagyért oviba menni. Az út tőlünk kb. 20-30 perc az oviból visszafelé.
2016. aug. 6. 21:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
gyalog, vagy kocsival? merre laktok? nálunk megyeszékhelyen dél dunántúlon havi 20e ez kb.
2016. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Budapesten bármi óránként legalább 1000 ft. Amúgy én vinném a picit babakocsiban vagy kendőben, ennyi levegőzés jót tesz neki.
2016. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Egyébként 800Ft/óra a "díja" a babysitternek. Ezt hogy szokták számolni, hogy ő elindul otthonról, és azt is beleszámolják? (amikor vigyázni jön rá, akkor a vele töltött időt számoljuk)

A buszút 10 perc, a megálló kb. 5-5 perc. Meg ugye míg összekészíti a gyerkőcöt stb. Autóval az egész kb. 8 perc. Reggel a férjem be tudja vinni a gyerkőcöt, csak hazafelé nem, mert akkor, vagy később végez, mikor az ovi zár.

Én is babakocsizni/hurcizni fogok, de szeptemberi lesz a kistesó, az első pár hétben biztos nem szállunk buszra, megyünk közösségbe. Amúgy is reggel szinte mindig tele a busz.

2016. aug. 6. 22:58
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Azt biztos nem számolnám, hogy otthonról elindul. Az nem a te dolgod, hogy hol lakik.
2016. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor kb. fél óra/napot lehet számolni, ha jól gondolom.
2016. aug. 6. 23:47
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Fél óra/nap? És akkor mennyit adsz neki, napi 400 ft-ot? Hát én a helyében körberöhögnélek.
2016. aug. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Azt is beleszamolja, hogy elindulás otthonról, hacsak nem az ovi mellett lakik. Mellesleg fel órát nem szoktak fizetni, ahogy 10 percet sem, a minimum díj az egy óra. Mondjuk ésszerű lenne tőle megkerdezni, hogy mennyire gondolt, de ilyen 400ft alkalmanként eszedbe se jusson. Az max a szomszéd kislánynak megfelelő összeg. ...
2016. aug. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Én írtam, hogy nem sen számolnám az otthonról indulást. Ilyen esetben én is 1000 ftot adnék.
2016. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Ha napi 4-5 órát vigyáz rá akkor ne számold a hazautazás, de szerinted 400 forintért ki megy el? Ennyiért a lakásából nem lesz hajlandó kimozdulni.

Tudod, olyan ez mint a fénykép elohívatás. Darabja 39 ft, 50 db felett 30ft, 100 db felett 20 ft.

Minimum egy ezressel számolj.

2016. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Olyat keress, aki kocsival viszi, akkor csak 8 percet kell fizetned. Az csak napi 107 Ft.
2016. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!