Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Haza kellett hozni a kislányom...

Haza kellett hozni a kislányomat a kiscsoportból a 2. napon, mert nem aludt, zavarta a többi gyereket a járkálásával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon határozott, elég önfejű csaj. Közvetlen, beszédes, játékos, imádja a társaságot. Az óvónéni hívott telefonon, hogy menjek érte. Szerencsére közel lakunk, és még nem mentem vissza dolgozni. Azt mondta, beszélgessek el vele, értessem meg, hogy hogyan kell viselkedni. Hazahoztam, 5 percen belül aludt. Nem ragaszkodtam volna az egész napos bent léthez, de mivel a dadusok ismerték, azt javasolták, maradjon aludni is. Az óvónéni új, nem találkoztunk még vele korábban.

Gondolom, hogy én vagyok a hibás, mert elkényeztettem, hagytam, hogy sokszor az ő akarata érvényesüljön. Teljesen más személyiségek vagyunk,de azért bírok vele, ha sokszor nehezen is.

Most viszont el vagyok keseredve, hogy a büszkeségem, okos kislányom már 2 nap után "fekete listán" lesz.


2016. szept. 6. 13:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

mindkét oldalról belelátok a dologba,egyrészt óvónő vagyok-és ilyet nem kérhetne a pedagógus-pláne egy dolgozó anyukától.tudnia kell,hogy ez nem tart sokáig-át kell vészelni ezt az időt,és megszokja a kicsi.másrészt az én kislányom is hasonlóan viselkedett bent(elénekelte az összes dalt-aztán beszélgetett volna az óvónénivel.mivel egyedül alszik el mndig,felpörgette,hogy mellé ültek-és nem aludt.nálunk azonban azt mndta az óvónő,hogy haza ne vigyem,nehogy visszafejlődjünk-majd megoldja..

ne menj érte,de ne most változtass az engedékenységen(sok neki ez egyszerre),de a későbbiekben ne hagyd,hogy a fejedre nőljön

2016. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy beszoktatás van,mármint most kezdtétek az ovit?

Akkor hogy aludhat ott? Nálunk akkor van ott alvás, amikor már eltelt pár hét, beszoktak, és nem sírnak.


Másik, hogy alvás alatt zavarta a többi gyereket a járkálásával? Alvás alatt milyen járkálás lehet? Lefekszenek, és az a gyerek is fekszik, aki nem tud aludni esetleg, ő csendben pihen.


Fura,hogy közben járkálhatott a kislányod, nem is értem, miért nem fektették le?? Biztos, hogy egy kiscsoportos pár perc múlva elaludt volna, sokan már majdnem az ebédbe belealszanak nálunk.

2016. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!