Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvoda vagy munkahely? Mit...

Óvoda vagy munkahely? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom a jelenlegi helyemen. Nem szeretem, nem a munkával van baj, hanem minden mással. Estéként mindig megiszok 1-2 pohár bort és néha a sírás is elkap, annyira nem szeretem a helyem.

De a lányom a munkahelyem melletti oviba jár ami nagyon jó. Nagyon szereti és nagyon sokat tanul ott. Még van ez az éve, de lehet még egy. Ide csak akkor járhat, ha nekem megvan ez a munkahely.

Dúlnak bennem az érzelmek, kétségek. Rossz anya vagyok mert másik munkahelyet keresek? Maradjon kicsim itt az oviba és lehet én fogok rövid időn belül kikészülni?

Ti hogy látjátok kívül állóként?


2016. szept. 19. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Eddig abban gondolkodtam (meg szerintem a többiek is), hogy A=B, vagyis lakóhelyeden jár oviba a lányod.

Nos, nyilván megvolt az oka, hogy nem a lakóhelyeden írattad oviba (mert ugye ez lenne a természetes).

Nem tudom, mi készít ki jelenlegi munkahelyeden, és másfajta szemlélettel el lehetne-e viselni.

Napi 1-2 pohár bortól (ha 1 pohár = 1 deci) nem leszel alkoholista, pláne, ha eszel is hozzá. Ugyanakkor nagyon rossz szokás, ha alkoholt feszültség oldásra használsz. Ez hosszú távon tényleg elvezethet az alkoholizmushoz.

Én próbálnám kibírni ezt a mhelyet, amíg a gyerek még oviba jár. Egyrészt őmiatta, másrészt rossz légkörű munkahely máshol is lehet. Ha elmennél C-be dolgozni, csak hónapok múlva derülne ki, hogy nem cseberből vederbe kerültél-e. És ha igen, akkor verheted a fejed a falba, hogy minek forgattad föl a kislányod életét.

Megj.: Hogy egy éve van, vagy kettő, az a születési idejétől függ. Ha értelmes, miért tartanák vissza? Én egy évben gondolkodnék, és azt megpróbálnám itt kibírni. Iskolát legjobb lenne B-ben keresni, és utána szabadon pályázhatnál akár A-ben, akár C-ben másik állásra.

2016. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!