Lombik, inszem vs munkahely?

Figyelt kérdés
Ki hogy oldja meg az allando tappenzt, szabit, hazudozast az 1-1 napokrol? Meg csak a 3. inszemre megyunk, de lelkileg is nehez hogy mit talaljak ki, hogy elengedjenek (sajnos nem konnyu szabadsagra menni nalunk). Ti hogy lendultetek at a nehezsegek ezen reszen?
2016. aug. 29. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Inszemeknel szabi,tappenz, hazudozás, utaltam!!!


Az első lombik előtt odamentem az igazgatohoz, hogy mi a helyzet. Azóta bármikor kell mennem szólok, hogy később jövök vagy elmegyek napkozben.


Nálam nagyon jó döntés volt, hogy beavattam. Mindenben tamogat

2016. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudnak róla. Abszolút tisztában vannak az egésszel és nagyon támogatnak.
2016. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En sajnos csak 2,5 eve vagyok a cegnel, meg nincs akkora multam, hogy joszivvel beavassam oket es ne feljek attol, hogy emiatt kirugnak :(
2016. aug. 29. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy éve voltam itt, amikor hónapokig menstruáltam folyamatosan és hosszú tappenzre kényszerültem. Ezt is elmndtam, de nem volt gond. Bedolgoztam magam keményen, jobban visszavártak engem mint a 20 éve ott dolgozó kolléganőt.
2016. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk azonnal védett munkavállalók leszünk, ha termékenységi kezelésre kell járnunk, így már az elején bejelentettem a vezetőmnek és a HR-en. Kötelesek elengedni, maximum le kell dolgoznom (de alap esetben tőlem ilyet nem kértek, csak legyen elvégezve a munkám).
2016. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!