Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit csináljak, hogy hamarabb...

Mit csináljak, hogy hamarabb elfogadja hogy az oviba kell délután aludni?

Figyelt kérdés
Oviba jár a kislányom aug.ota reggel már nem sir, de altataskor végig sír. Vsn hogy ebedkor megkezdi. Hiába beszélek neki hogy sietek érte. Vigasztalják, ölbe veszik, sír és sír. Azt mondta az óvónő hogy van mikor kéri hogy ne is vigasztalja.Volt valaki igy.? Ha igen meddíg tartott? Mire szokta meg?
2016. szept. 20. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem semmit nem tudsz csinálni. Én ugyan nem hisztiztem a délutáni alvásnál, de mindig addigra sikerült elaludnom, mikor már kelni kellett(ez se volt jobb mint a te eseted). Szerintem sose aludtam rendesen oviban.


Lehet idővel hozzászokik egyébként.

2016. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Otthon szokott aludni délután? Ha nem akkor valószínűleg az oviban sem fog. Úgy veszem ki a leírásodból, hogy nem az alvással van baja, meg el is fárad rendesen, inkább némi honvángy lehet a háttérben, idővel a legtöbb gyereknél ez elmúlik, nem mindenkinek alakul ki stabil biztonságérzet az oviban, pláne első hetekben, adj neki időt, beszélgessetek továbbra is sokat, és van még egy tippem (oviban dolgozom), vigyetek be egy alvós plüsst, beszéljétek meg, hogy az fog rá vigyázni, amíg mész érte. Persze nem minden gyereknél válik be, de a csoportomban volt,akinek segített.
2016. szept. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!