Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis gyerekemet délben elhozom...

Ovis gyerekemet délben elhozom, azóta nem alszik délután. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Már mindent próbáltam, de nem alszik el csak nyűglődik aztán este 6 után már kezelhetetlen.


Oviban sosem volt baj az alvással. Hétvégén is alszik ebéd után. Valószínűleg a hazaút ébreszti fel.


2016. febr. 29. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hozd el délben.
2016. febr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent megpróbáltál, én is azt javaslom, hogy ne hozd el, csak alvás után.
2016. febr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet, itthon vagyok a kicsivel.
2016. febr. 29. 11:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy akkor nem alhat ott...
2016. febr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelezhetnek rá, hogy hazavidd délben, azért mert otthon vagy a kicsivel. Én is itthon vagyok a kicsivel, de csak pénteken hozom haua délben. És sok ismerősöm is így csinálja.
2016. febr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van,ha te otthon vagy a kisebbel???


Van rá jogszabály,kormány rendelet( nincs :-),vagy önkormányzati rendelet,hogy ha kistesóval otthon vagy a nagyot el kell hoznod délben???

Kérd meg az óvónőt,hogy mutassa már meg neked,miféle írott szabály miatt kell elhoznod délben, az egyíbként óvodaköteles gyreket!

2016. febr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
*egyébként
2016. febr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves?
2016. febr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne hozd el ebéd után.

Nem kötelezhetnek rá, nincs olyan, hogy el KELL hozni.


Ebben az esetben a gyereknek sem jó, hogy nem tud aludni.

2016. febr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

Ahogy írták előttem, az ovi nem kötelezhet arra, hogy délben elhozd, mert otthon vagy a kicsivel. Aludjon bent.


Nálunk amióta van ovis, mindig van (volt) itthon kicsi. 1-2 alkalmat leszámítva mindig alvás után hozom el őket. Ha nem alszanak bent, estére kezelhetetlenek (a kisebb van, hogy elalszik).

Nálunk ráadásul mindkét csoportban (középső, és kiscsoport) a fél csoportnál van otthon kicsi, de a csoportból alig 1-2 gyereket visznek haza ebéd után rendszeresen.

Sőt nálunk az óvónők mondták, hogy az lenne az optimális, ha ott is aludnának.


Bizonyos esetekben volt arra kérés, hogy akit lehet vigyenek el ebéd után (betegség miatti felügyelőszám csökkenés, értekezlet), de ez is évente max. 3 alkalom.

2016. febr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!