Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a kislányom mindig az ovónénik ölében van?

Figyelt kérdés
Ovónénik segítségét várnám.Ez milyért lehet ?Most kezdtük az ovit ,kezdi már szokni.Nem üvölt ha ott hagyom.Csak kéri az ajtóba,hogy szeressük meg nagyon egymást.És nincs rá panasz nem sir már de sokat van az ovónéni karjába.
2016. szept. 23. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő ilyen gyerek,szeret bújni. Ez nem probléma,mindegyiket beveszik az ölükbe amelyik igényli. Enyém is megöleli az ovonénit ,amelyiket jobban szereti. A másikat nem,a nevét se tudja...
2016. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudott még a többi gyerekkel megbarátkozni, nem mer velük barátkozni. Így a csoportban a felnőtt társaságát keresi, aki a szülőre emlékezteti.

Máshol könnyen barátkozott? Volt gyerektársaságban?

2016. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vollt sosem barátkozós de az utóbbi időben már eljátszott egy két gyerekkel a játszótéren.Annyira kelemetlen nekem ez mert már többször említette az ovónő,h mindig bujik(jelzem rajtam kivül senkihez sem bujt soha)Sőt!!!És attól félek,h azt gondolják,h a gyerek nem kap itthon szeretetet.Pedig éjjel nappal bujunk itthon is ,főleg mióta ovis.Meg egésznap vele játszok,sosem hanyagoltam el.
2016. szept. 23. 09:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem fognak ilyet gondolni, hogy nem kap otthon szeretetet :)

Azért ilyen, mert félénkebb és nehezebben barátkozik. De idővel majd biztosan szerez barátokat.

2016. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Túl nagy neki a zaj, túl sok az inger. Vagy még nem oldódott fel, még megfigyelő állásponton van. Kell neki egy pótmama, egy biztonságot adó személy.
2016. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Off: milyért????
2016. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiam is 3 hétig ült az óvonéni ölében utána kezdett játszani a többiekkel. engem megnyugtattak, hogy ez teljesen természtes.valaki 1 évig se mozdul el az óvonéni mellől
2016. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

óvónéni vagyok.ez teljesen normális dolog,nem hiszem,hogy a ti óvónéniteket ez zavarná,hiszen szereti a gyerekeket-és ez a dolga.volt már kisgyerek,akit karunkban ringatva altattunk,egész nap a sarkunkban volt..stb.emiatt ne érezd kellemetlenül magad.

ja,és szeptember van!!!

2016. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Az en fiam is ilyen! Ő is most kezdte az ovit.

Nekem ez nem jutott igy eszembe, ahogy te irtad, hogy azt fogjak hinni hogy otthon nem kap szeretetet. Tudom hogy o ilyen, es hogy a felnottek kozott amugy is jobban erzi magat.


Azt olvastam egyebkent, hogy a gyerkocnek nagyon fontos, talan a legontosabb, hogy bizalom alakuljon ki az ovonojevel. En ugy latom, hogy ez nalunk megvan. Nalatok is valoszinuleg, kulonben nem bujna oda hozzajuk.

2016. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!