Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom nemsokára kezdi az...

Kislányom nemsokára kezdi az ovit és jövő héten jönnek hozzánk az ovónénik családlátógatóba. Mivel"illik" Őket megkínálni? Pl. Kávéval?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kávé, esetleg egy kis sütit (pl muffint) is kitehetsz az asztal közepére és kínálhatod őket.
2011. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 10 percet voltak, annyi időm nem volt, hogy megkérdezzem kérnek-e valamit.
2011. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csináltam egy kis sós aprósüteményt, azt tettem ki az asztalra, gyümölcslevet és ásványvizet kínáltam mellé.

2011. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erdekes, mi nem jarunk csaladlatogatoba, erre mi kotelezi oket?

Ha mennek, valami hideget innek, nem biztos, hogy leulnek fujkalgatni egy forro kavet, az aprosuti jo otlet, de ne agodd tul, vegulis nem enni mennek.

2011. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem kötelezi Őket senki,hogy kijöjjenek.Én örültem neki,így pár dolgot meg tudunk beszélni.

2011. febr. 25. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk már évek óta nincs családlátogatás!
2011. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb 10 percet voltak,csak a gyerekkel foglalkoztak,róla kérdeztek,eszembe sem jutott őket kínálgatni ennyi idő alatt,de szerintem nekik sem,hogy bármit is ennének,innának.Siettek a következő gyerekhez.

Ez nem a vendégeskedésről szól,hanem hogy nagyvonalakban megismerjék a gyerekek családi hátterét,környezetét és magával a kisgyerekkel való első találkozásról.Ez csak egy gyors személyes bemutatkozás,nem kötelező se a részüktől elmenni se a mi részünkről fogadni őket.De ha már ők megkérdezik,hogy eljöhetnek e nem illik visszautasítani.

Bocsi,kérdésedre válaszolva,szerintem nem kell őket kínálgatni,de ha te mégis szeretnéd egy kis sós rágcsa és víz megteszi.

Egyébként hozzánk úgy jöttek,hogy délelőtt valamikor érkeznek,szóval ezért sem álltam készenlétben a kínálgatással,tettem a dolgom mint mindig:)

2011. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!