Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kaphat-e sokkot az ovitol a...

Kaphat-e sokkot az ovitol a gyerek?

Figyelt kérdés
Roviden es tomoren 2 nap volt oviban a 2,5 eves gyerekem harmadik este csak ugyan aszt ismetelte (nem buuu apa)eszaka megebret almaban es akor is ez ment ma regel vituk a haziorvashoz aszt monta sokkot kapot vigyuk el gyerek neurologushoz.hibakert es az ekezetekert elore elnezest kerek nem magyarorszagon elek.

#óvoda #gyerek #sokk remalom felelem
2016. okt. 20. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én arra gondolnék rosszat álmodott, ha csak éjszaka csinálja. Napközben minden rendben?

Sok új inger éri őket beszokatáskor, ezeket éjjel dolgozzák föl. Az sem biztos, hogy rosszul érzi magát bennt, de egyszerűen túl sok az új dolog.

Mondjuk lehet nem írtál le, mindent, de ennyiért itthon nem küldenének neurológushoz.

2016. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Hogy mi? Azt ismételgette, hogy "nem buuuu apa"?

És emiatt azt diagnosztizálta nála az orvos, hogy sokkot kapott? Az elég érdekes. Szerintem az ovitól nem kap sokkot egy gyerek.


És az, hogy ismételget valamit nem utal sokkra.

Tünetek: verejtékezés, hányás, duzzanat, bőrvörösség, fejfájás, szédülés, szapora légzés, hányinger, szapora pulzus, sápadtság, légzésleállás, keringésleállás, vérnyomáscsökkenés, szájszárazság, csökkent vizeletelválasztás, alacsony vérnyomás, nehézlégzés, testhőmérséklet csökkenése, mellkasi folyadékgyülem, viszketés, csalánkiütés, émelygés, asztmás roham, láz, száraz bőr, meleg bőr, kihegyesedett orr.


Nem hiszem, hogy olyan idegi sokkot kapott, hogy sérült a központi idegrendszere...


Amúgy meg elég sok ismerősöm él külföldön, de tudnak helyesen írni.

2016. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Aszt meg elfelejtetem mondani hogy mikor oltozni kell nem akar egyaltalan sir nehezen fololtosztetyuk elindulunk vele kozben megy a nem bu mikor az ovihoz erunk mar reszket is ugy fel.nem csak ejszaka ven ez hanem mikor ebren van es csak miota oviba jar
2016. okt. 20. 13:30
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Ő nem simán külföldön él, hanem határon túli magyar, ahol nem éppen a magyar helyesírás pontos tanítása a mérvadó az iskoláikban, hanem az ország nyelve! Ennyit illene tudni, ha már megszólhatnékod van!


kérdező: ezt nem lehet tudni, de nem túl korai még neki az ovi?

2016. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ahol mi elunk az oviba mar pelenkas gyerekekel is foglalkoznak
2016. okt. 20. 13:36
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem kap sokkot, egyszerűen nem érett még meg az óvodára.
2016. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Te nem külföldi vagy,hanem egyszerűen nem tudsz írni-olvasni. Borzalmas.
2016. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Beszólogatók! Én Erdélyből jöttem 3 évesen és rengeteg embert ismerek ott, szinte senki nem ír helyesen magyarul és ez nem az ő hibájuk, mellékesen megjegyzem százszor korrektebb emberek ennek ellenére is!
2016. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

A "beszólásomért" pontoztál le egy normális választ? :D

Helyesen írni meg meg lehet tanulni, nem csak az iskolában. És honnan kellene tudnom, h azért nem tud írni, mert határontúli magyar és nem azért , mert kiment takarítani Németo-ba? :D Van egyébként több erdélyi ismerősöm is, mindegyik színötös tanuló volt, hibátlan helyesírással.



Amúgy meg írogasson neked aki akar... a Google-ból is rájöhettél volna, h bromságot mondott a doki, de lovagoljatok csak a helyesíráson. :D

2016. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az óvónő többet tud segíteni ilyenkor, mint egy neurológus.
2016. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!