Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért nem szeret óvodába...

Miért nem szeret óvodába járni 3 éves kisfiam?

Figyelt kérdés

3 éves múlt a kisfiam októberben, szeptember 1-én kezdtük az ovit, előtte 12 évig bölcsibe járt. Már a bölcsibe is nehezen szokott be, sokszor sírt reggelente. Most az oviba sem szeret járni, nagyon nagy hisztit csap szinte minden reggel, magából kikelve sír, ellenkezik, hogy nem akar menni. Arra már rájöttünk, hogy az idősebb óvónénit nem igazán kedveli, mondja is, és amikor ő van reggel, olyankor nem akar bemenni a csoportba, tördeli a kezét, stb. Amikor a fiatalabb óvónő van, akkor valamivel jobb a helyzet. Teljesen tanácstalanok vagyunk, már november van, és még mindig utál járni. Váltsunk óvodát vagy beszéljünk az óvónőkkel? egyébként látják a reggeli műsorokat (az otthoniakat mondjuk nem, mert már ott is hisztizik), de csak annyit mondanak, hogy bent nincs vele semmi gond.

Van még más, aki hasonló helyzetben van?


2016. nov. 2. 14:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Elírtam, 1 évig volt bölcsis. Köszi az észrevételt...
2016. nov. 6. 14:39
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát ha igaz amit az óvónők mondanak, hogy napközben minden rendben van vele, akkor a műsor nektek, szülőknek szól... bár nem tudom mennyire aktuális a helyzet.
2016. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!