Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy oldjuk meg a gyerekek...

Hogy oldjuk meg a gyerekek óvodába vitelét/elhozását? 2 verzió lent:

Figyelt kérdés

1. eset: anya 6 órában megy vissza dolgozni (autóval járok),anya hozza-viszi a gyerekeket, ez esetben a gyerekek kb 7.45-től max 4-ig lennének az oviban, viszont apának hévvel kellene dolgozni járni, ami 50 perc oda, 50 perc vissza.


2. eset: apa viszi reggel a gyerekeket, anya hozza el, kb 7.15-től negyed 5-ig lennének az oviban a gyerekek, én már korán elmennék itthonról h napi 7 vagy 8 órában tudjak dolgozni, viszont kellene vennünk még egy autót, hogy apa tudja vinni reggel a gyerekeket, és aztán fél óra alatt beérjen a munkahelyére autóval.


2016. nov. 17. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ ki mennyit keres, hogy jobb nektek. Nekünk 2 autónak van, én (anya) intézem a gyerekeket. A férjem változó időbeosztásban dolgozik.
2016. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a 2es van azzal a verzióval, hogy apa viszi a gyerekeket az egyetlen autóval.
2016. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt kellene átgondolni, hogy anyagilag hogyan jöttök ki jobban. Ha az anyagiak nem játszanak, akkor a második variációt választanám. Nálunk is kb. így működik, az elsőst a férjem viszi magával reggel fél hétkor, negyed nyolc körül viszi az iskolába. Én hét előtt néhány perccel indulok a kicsivel az óvodába, majd fél nyolcra megyek dolgozni. Délután én szedem össze mindkettőt, a város két végéből. De ma reggel pl. én vittem mindkettőt, mert a férjem oktatásra ment, reggel hatkor indult. Én fél hatkor keltem, gyerekeket hatkor keltettem, háromnegyed hétkor az oviban voltunk, hét után a suliban, majd fél nyolcra tűztem dolgozni. Délután pedig összeszedtem őket, ötre értünk haza. Nekünk két autónk van, a férjem pedig építőipari vállalkozó, este hét előtt nincs itthon. Amúgy egy megyeszékhelyen élünk.
2016. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy anya elmegy tömegközlekedéssel reggel,és nem két kocsit kell fenntartani. Vagy anya viszi korábbab öket autoval,apa megy hévvel oda és haza is.
2016. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan opció nincs, hogy együtt indultok és mindenki kiszáll, ahol kell? Vagy útközben és akkor apának nem kell annyit tömegközlekednie, vagy esetleg fordítva?
2016. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha Gödöllői vagy inkább a buszt javaslom, gyorsabb mint a hév.
2016. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 választanám kocsi nélkül bemész dolgozni ,igy apának marad kocsi és te 6 órában vissza mész dolgozni.
2016. nov. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nálunk én viszem 7-kor, én hozom 4 után, és én is, gyerek is biciklivel megyünk, apa meg kocsival 7 előtt, és érkezik 5 után.

szóval nem értem, a kettes verzióban miért kellene még egy kocsi? neked miért nem opció a tömegközlekedés?

2016. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azért mert nekem tömegközlekedéssel 1 és negyed óra csak oda aztán meg vissza is az út, plusz nálunk kötelező ebédszünet van, fél vagy 1 óra, így még ha 6 órában dolgoznék is ez túl sok időt elvenne. Kocsival 35-40 perc.

Apa munkahelye tömegközlekedéssel jobban megközelíthető, 50 perc, kocsival 30 perc.

2016. nov. 18. 11:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor apa menyen tömegközlekedésel és kész ,én is napi 40-50 percet utazok lakásunktol munkahelyemig.
2016. nov. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!