Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hány kg gyümölcsöt szoktatok...

Hány kg gyümölcsöt szoktatok bevinni az oviba, ha soron következtek? Milyen időközönként kell vinnetek és hány fős a csoport?

Figyelt kérdés
Nekünk havonta egy alkalommal kell vinni,20 gyereknek. Én 2 kg körül szoktam vinni, de sokszor többet is. Pl. most 7db alma kitette a 2kg-t.
2017. febr. 25. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9%

Nalunk minden nap esznek gyumolcsot a gyerekek, egy heten ketszer visz vki gyumolcsot, vagyis ket napig eszik azt amit bevisz a soron kovetkezo szulo. (ezt most jo bonyolultan fogalmaztam meg, remelem ertheto)

22-en vannak a csoportban, idaig 3x esett rank a sorrend.

En nem kg-ban merem amit beviszek, hanem ugy nezem h egy gyerkoc kb mennyit ehetmeg egyszerre. Altalaban 3 fele gyumit valasztok. A banan es az alma fix, ehhez veszek vmi idenygyumolcsot.

Tehat pl 6 nagyobb alma, 8 banan es ehhez jon mondjuk 10 mandarin v 6 korte, 10 szilva, stb.

2017. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Hát én meglepődve olvasom, amit írtok. Nálunk is minden nap a gyerekeknek gyümi, de nem kell a szülőknek vinni. Egy évben egyszer van ú.n. egészség hét, akkor előre meg van beszélve ki mit visz, mivel az alap gyümin kívül ilyenkor a gyerekek is készítenek valamit a gyümölcsökből. Pl tavaly nekem 1 kg banánt kellett vinni és 2 db narancsot.

Úgyhogy én hálát adok, hogy ezek szerint egy jó oviba járunk (mármint költség tekintetében).

2017. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%
25 en vannak,havonta egyszer viszünk,de azon a napon ketten vagyunk gyümölcs naposak.én szoktam savanyú kápsztát,mazsolát,leves gyöngyöt,borsót ,ha itt az ideje-mindig változatosan
2017. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk minden héten kell mindenkinek vinni bármelyik nap. Két gyerköcöm van, ált. 10 db-ot visznek pl. almából vagy banánból, mandarinból többet. Jövőhéten pénteken nem lesz ovi, így kevesebbet.
2017. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!