Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szülői tapasztalatokra vagyok...

Szülői tapasztalatokra vagyok kíváncsi a 16. kerületi Varázskorona Óvodáról. Két tagovija is van, melyik milyen?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én maximálisan elégedett vagyok!A legkisebbem-kislány-4.5 éves,a Szent Korona u. 98-100 alatt levő tagoviba jár.Én kifejezetten ide akartam,hogy menjen(ovi-és tagovi szempontjából is,pedig nem ide tartozunk,bár ebben az utcában lakunk,csak jóval feljebb),mert itt csak 4 csoport van.Jó óvónők,dadusok,szükség szerint logopédus,fejlesztőpedagógus,pszichológus áll a gyerekek rendelkezésére.Saját tornaterem van,kiscsoporttól heti 2 tornaórával.Vegyes csoportok vannak.Rengeteg programmal(pl. hétfőn lovas huszárok jönnek)de az évben már volt a Vidám vándorok előadás,Tűzoltó nap(tűzoltók látogattak az oviba),adventi koncertre vitték a gyerekeket,stb.,stb.Lehetőség van különböző,fizetős különfoglalkozásokra(sakk,játékos angol,zenés torna,szivacs kézilabda) vinni a kicsit,ami tök jó,hogy az oviba van,így nem kell külön hozni vinni.Van hittan is(igény szerint),az ingyenes.A nagycsoportosokat úszni viszik(térítés ellenében).Az óvónénik sok-sok ötlettel,elkészíteni valóval várják a gyerekeket,az évet tematikusan felépítve(ősz-piacozás,szőlőszüret,Márton napi készülődés, tél-Luca nap,ünnepek várása,adventi készülődés,farsang,stb.).
2017. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!