Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi! Történetem a következő egy hét késéssel teszteltem halvány pozitívan majd ma 4nappal később még mindig ugyanolyan halvány pozitív az újabb tesztelésnél. Valaki volt így? Jövő pénteken megyek az orvoshoz.

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Egy teszt mindig eleg, ha 2 csikos terhes vagy, onnantol a tobbi a dokinal derul ki.
2017. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze tudom csak jó hallani ha valakinek ilyen volt és jól alakultak esetleg a dolgok mert most csak rosszra tudok gondolni :) Köszönöm a választ! :)
2017. febr. 24. 13:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Már annyiszor le lett itt írva, hogy semmit nem jelent, a vizelet koncentráltságátol függ, h mennyire erős. Pozi teszt után nem is kell újra tesztelni, nem erre való. Bár ha szereted magad feleslegesen paráztatni, akkor csinálj még párat, hátha azok is halványak lesznek.
2017. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Több tesztet nem szándékozom csinálni majd az orvosnál kiderül.Eddig kettőt csináltam es ezt a másodikat is csak a párom kérésére de már megbántam.
2017. febr. 24. 13:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Parom mai napig azzal cukkol,hogy minek raktam el a tesztet emlékbe,mikor nem is látszik rajta a 2.csík. 6 nap késés után csináltam,hogy az majd szép erős lesz már,hát nem. 😂 De már 33 hetes a pocakban,szóval az,hogy halvány semmit nem jelent 😊
2017. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is halványak voltak a csíkok és terhes voltam.
2017. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem is a halványsággal van a probléma hanem hogy nem Erősödött 4 nap alatt de bizakodom ey köszönöm a válaszokat! 😊
2017. febr. 24. 14:14
 8/12 gabriell88 ***** válasza:
Szerintem ez nem jó jel. Mivel erősödnie kellene. Szerintem érdemes lenne egy vérvizsgálatot kérni hcg-re. Nekem is nézte a doki . Nálam automatikusan nézte a doki mert sok volt a vetélésem. Ha nem növekszik az utalhat méhen kívüli terhességre ....
2017. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem volt jó jel.De nem kell pánikba esni.Szerintem ha nem görcsölsz és vérzel, akkor rendben lesz minden.Én pecsételni kezdtem ezért teszteltem és nem erősödött.
2017. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gabriell88 ***** válasza:
Szerintem meg lásson orvos. Barátnőmnek ugyan így járt, nem foglalkozott vele. Egy nap összeesett, kórházba került, szétrepedt a jobb petevezetéke, 8 hetes terhes volt. Méhen kívül. .. Inkább lásson hamar egy doki és legyen minden rendben, mint hogy úgy járj, mint ő.
2017. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!