Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit lehet tenni azzal az...

Mit lehet tenni azzal az anyukával, aki az óvodáskorú kisfiát lányosan öltözeti?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 12. 18:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%
Kije vagy?
2017. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
56%

Ez miben nyilvánul meg? Mennyire óvodáskorú? Nem mindegy, hogy 3 vagy 6 éves. Így kevés az infó.


Alapjáraton viszont nem lehet vele mit tenni. Ő dolga, ha később identitászavarai lesznek a gyereknek, neki kell vele megküzdenie. Idegenként nem szólnék bele, közeli családtagként vagy pedagógusként finoman jelezném neki, hogy később gondok lehetnek.

2017. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%

Mit értesz a lányosan öltöztetés alatt? Meg te ki vagy a történetben, mi közöd van ehhez?


Feltehetöen megint egy anyós vagy sógornö, aki mindenképpen bele akar kötni az anyába.

2017. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
78%
Akkor mit akarsz tenni, ha a kisfiú szeretne így öltözni?
2017. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

A szomszédja vagyok.

Totál gáz a nő abban a tekintetben, hogy a lánya kinőtt holmijait ráadja, még a szoknyát is. A pulóverrel nem lenne gondom, hogy ja rózsaszín, de a szoknya elég lányos.

2017. ápr. 12. 18:42
 6/38 anonim ***** válasza:
45%

És ha a kisfiú akarja felvenni a szoknyát?


Én már voltam olyan oviban, ahol a fiún volt szoknya, és az ovisok teljesen elfogadták. Ne legyél már ennyire lemaradi.

2017. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
60%
SEMMI közöd nincs hozzá. Mekkora bunkóság már, hogy a szomszédaid életét csámcsogod.
2017. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
65%
Kerdezo. Nem a te gyerekedbol csinal hulyet.
2017. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
52%

Szomszédként NULLA közöd van hozzá. Nem a te problémád.

Szállj ki a magánéletükből.

2017. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
68%
Amennyiben a kisfiú szoknyában akar lenni, akkor nincs mit tenned, el kell fogadnod. Szerintem ettől még ugyanolyan aranyos gyermek, csak lehet, hogy lánynak hiszi magát. Egyre többet lehet ilyenekről olvasni. A pszichológiai és a testi nem nem egyezik náluk. Ne ítélj elsőre, kérlek!
2017. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!