Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok is kell az óvódába...

DonPedroHun kérdése:

Nálatok is kell az óvódába havonta vinni két tekercs vécépapírt és egy csomag papírzsebkendőd?

Figyelt kérdés
Valamint ajánlott havonta legalább egyszer nagyobb adag gyümölcsöt is vinni. Hogy a fenébe lehet ez????

2017. máj. 8. 09:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanis a husz gyerekbol ketto vitte be. A tobbi szulonek esze agaban sem volt.
2017. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a mi óvodánkban az első szülőin a vezető közölte, hogy nincs joguk tisztasági csomagot kérni, de ha a szülő nem hoz, akkor a gyereknek nem lesz mivel pl. Kitörölni a popójat vagy kifújni az orrát. A nagyobbik lányom csoportjában havi 1000 Ft csoport pénzt kell befizetni amiből veszik a tisztasági dolgokat plusz a rendkívül szegényes ételhez kiegészítőként gyümölcsöt, nassolnivalót. A kislanyomnal ugyanabban az óvodában nincs csoportpenz. Ott a szülők önkéntes alapon visznek be dolgokat. En pl havi egyszer megkérdezem a dadust, h mire van szükség és kb 1000 Ft értékben veszek zsepitől kezdve nedves kendőn at mindent ami belefér. Több szülő meg azt csinálja, h hetente bevisz pár gyümölcsöt én inkább havonta egyszer, de akkor nem 1 db kígyóuborkat. Nekem így könnyebb. Sajnos ezekre a plusszokra nincs pénze Az óvodának de a gyerekeknek meg szükséges.
2017. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Baranka ***** válasza:
100%
Nálunk 3000 forintot szednek óvónők tisztasági csomagra (két részletben szedik, wc papirt, folyékony szappant, zsepi, szalvétát szoktak belőle venni) Nagynál a gyümölcsöt hetente 2 gyerek szokott vinni (11-12 gyümölcsöt jelent). Kicsinél 2 kg gyümölcsöt szoktak óvónők kérni. Én örömmel szoktam bevinni, mert nagyon szeretik a gyerekek.
2017. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
két havonta kell vinni tisztasági csomagot (zsepi,wc papír,fogkrém,fogkefe,folyékony szappan) gyümölcsöt téli hónapban minden héten más gyerek,egy évben kb 1 alkalom esik rád.Ma virágokat vittem kert szépítésre.Nem volt kötelező,csak aki tud...állami bölcsi...mindent elmond.Nem sajnálom a gyerekektől,legyen nekik gyümölcs meg elég zsepi ha kell.
2017. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!