Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti minden hónapban visztek...

Ti minden hónapban visztek csomagot az oviba akkor is ha a gyerek többet van otthon mint ott?

Figyelt kérdés
Kiscsoportos lányom mióta elkezdte az ovit folyamatosan beteg!:( Most is már december 15óta nem volt,hétfőn megy. Úgy gondolom hogy most nem viszek be tisztasági csomagot mivel alig volt a múlt hónapban.

2014. jan. 3. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk negyed/fél évente kell bevinni WC papírt (4-es csomag), papírszalvéta 1 csomag, fogkrém 1db, és folyékony szappan szintén 1 db. Ha elfogy akkor szólnak, hogy kell valami. Papírzsepit havonta kell vinni. Én viszem be mindég zsepit, hiába járt keveset.
2014. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak kezdésnek kellett vinni szeptember elején. Mennyi mindent kell vinni? Ha 1-2 tekercs wc papirt és 1 100-as zsebkendőt, azt bevinném.
2014. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tavaly sem kellett minden hónapban, szeptemberben kellett vinni, majd mikor már nagyon fogytán volt valami akkor mindenki vitt egy egy adagot, akik valamiért mégse, azok a következő fogyó dolgot pótolta.

idén már nem úgy van, mert veszekedés volt, hogy kinek milyen fogkréme van, kihez milyen wc-papír került... :D

dadus elvállalta, minden hónapban beadunk fix összeget, ki van akasztva a papír, szerintem ciki lenne néha nem fizetni. de megértem ha te nem szeretnél, esetleg kérdezz rá az óvónőnél.

2014. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van, hogy fél évente kell egy 100as papírzsepi, egy csomag szalvéta, 2 tekercs wc papír, és egy tubus fogkrém. Zsepiből többet szoktam vinni, mert az fogy a legjobban.
2014. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk tisztasági pénz van és minden hónapban ebédbefizetés napján kell befizetni pénzt .
2014. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!