Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Én nem akarom, hogy oviba...

Én nem akarom, hogy oviba menjen. Ti vinnétek?

Figyelt kérdés
Betöltötte a 3-at a nagyobbik gyerekem, itthon vagyok a kistesóval... Úgy érzem, hogy olyan jól elvagyunk hárman itthon, hogy nem akarok "elválni" tőle, legszívesebben itthon tartanám még és nem vinném szeptembertől még oviba... Ti ebben az esetben vinnétek (ha itthon vagytok gyeden amúgy is)? Jót vagy rosszat tennék ha maradna itthon még?
2017. aug. 12. 21:47
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
7-es, mi van??!! :O
2017. aug. 13. 08:19
 22/33 anonim ***** válasza:
82%

Ha délig van, az teljesen jó, elsétáltok a kisebbel érte ebéd után.

Én nem hazudnám hogy nem szobatiszta, hanem elfogadnám, hogy dèlig oviban kell lennie.

2017. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Ezt értem, köszi, jó lenne, de ahogy írtam nem tudom hogy oldanám meg, mert a kicsi délben már alszik.
2017. aug. 13. 12:09
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém áprilisban töltötte a 3-at, szeptemberben fogja kezdeni. De neki már kell is a hasonló korú gyerektársaság. 3 évesen még nem vittem volna. Nálunk a központi oviba kellett szólni, hogy nem megy. Azt is elfogadják, hogy gyesen vagy a tesóval, bár az ém gyerekem tényleg nem mehetett volna, műtötték nyáron. Első körben fél napra viszem, ha úgy látom és ő is szeretné, akkor megy egész napra.
2017. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
68%
Viheted magaddal a kicsit akkor is, ha aklszik. Vagy kicsit átrendezed a napirendjét.
2017. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
A 7 es idióta.....nem való neki gyerek!😡😡
2017. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Kitti85 ***** válasza:
79%
Szia! Én kértem felmentést a fiamnak és ő idén kezdi betöltött 4 évesen az ovit. Kistesó október végén született. Szuper 1 év volt! Kellett neki mert a szobatisztaság is később alakultcki de aztán 2 nap alatt teljesen lerakta a pelust éjszakára is. Mostmár ő is izgalommal várja. A nagytesója is később majdnem 4 évesen kezdte mert ő októberi. Nem bántam meg. Amúgy nem a kicsi szoptatását nézte, sokat játszottunk azt amit csak ő akart. A nagyot hozom délben haza ezt is meg lehet oldani. Így a fix alvasa meg volt akkor. Simán lehet kérvényezni és meg is adják. Ez tényleg a hátrányos helyzetű gyerekek miatt van bevezetve de amúgy simán otthon lehet tartani. Mondom nekünk így volt tökéletes!
2017. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
51%

Jaaaaa..

A lustaság viszont fél egészség.Akkor nem így kell kiirni a kérdést.

2017. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Milyen lustaság???
2017. aug. 14. 05:46
 30/33 anonim ***** válasza:
53%
Én vinném, bár te ismered a gyereked, mennyire szereti a közösséget, könnyen eljátszik más gyerekekkel vagy sem. Ha nagyon jól elvan a többi gyerekkel a játszótéren, akkor inkább vidd, max ebéd után elhozod.
2017. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!