Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Magánóvodákban ugyanolyan...

Myosotis kérdése:

Magánóvodákban ugyanolyan pedagógus minősítés van, mint az állami óvodákban?

Figyelt kérdés
Most természetesen a portfólióírásra gondolok, mert az rendben van, hogy valamiféle ellenőrzés ott is van, de én nem arra vagyok kíváncsi. Olyanoktól kérdezem, akik esetleg dolgoztak itt is, ott is, tehát tényleg tisztában vannak vele.

2017. okt. 14. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :)
2017. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, egyféle óvodapedagógus szakma/képesítés létezik, főiskolai diplomához kötött, kizárólag. Mind magán-, mind pedig állami óvodába jogosít óvodapedagógus állás betöltésére.
2017. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2017. okt. 15. 12:20
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Én márciusban közalkalmazott voltam egy iskolában, bekerültem a minősítésbe, majd augusztusban kiléptem és most egyéni vállalkozóként tanítok. eredetileg most novemberben kellett volna feltöltenem portfoliót.

Ilyenkor mi történik? Én úgy tudtam hoyg megszakad a foylamat és nem lesz minősítésem de kaptam levelet az OH-tól, hogy töltsem fel a portfóliót...

2017. nov. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem láttam, hogy írtál. Persze pályakezdő vagyok, így amúgy sem tudok válaszolni, még nem igazán látom át az egészet. De remélem, valaki ír majd!
2017. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kérdező voltam, bocsi, valamiért nem írta ki a nevemet. :D
2017. nov. 26. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!