Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a második terhességem nem...

Ha a második terhességem nem ugyanolyan mint az első, akkor más nemű lesz a babám?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy az elsővel semmi bajom nem volt, jól voltam és lány lett. Most meg alig élek, csak hányok, alszok. Szeretnék kisfiút. Lehet azért mert viselem most ezt jól mert fiu lesz? Vagy ez nem jelent semmit hogy a két terhesség nem egyforma.
2017. okt. 7. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ebből nem lehet megmondani. De elképzelhető.
2017. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem az elsö terhességem igen megeröltetö volt, végig hánytam, nagyon nehezen viseltem és kislány lett.

A másodiknál jóformán észre sem vettem, hogy terhes vagyok, egyetlen egyszer hánytam, de akkor is inkább idegesség miatt, végig mindent tudtam csinálni, jóformán nem fáradtam el, és ö is kislány lett.

A harmadik ugyanolyan volt, mint az elsö és kisfiú született.

2017. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én pont ugyan így voltam mint te, az elsőnél nem volt semmi, a másodiknál végig rosszul voltam. Két fiam van.
2017. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ez személy függő szerintem!ahogy mondják minden terhesség más akár egy neműek akár nem!kitartás és az legyen a lényeg hogy minden rendben legyen veled is meg a babaval is!
2017. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első félidő ugyanolyan volt mindkét babámmal. Az elején hányingér és álomkór, utána semmi. Étvágyam se volt egyikkel se. Az egyik fiú, a másik lány. A második felét nehezebben viseltem a kicsivel (ő a lány) de szerintem inkább csak azért, mert a nagy se nagy, 21 hónapos volt mikor szültem, muszáj volt főzni, szaladgálni utána, egész nap vele voltam stb..
2017. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elso varandosagom , hanyinger , 1 hanyas , fejfajas 3honapig egesznap , etvagytalansag, kivanossag 1 honapig. Fiam lett.


Most etvagytalanasag , alomkor 2 hetig , faradekonysag , kivanossag hebe-hoba. Ha minden igaz kislany lesz.😊☺ Jovoheten mar jobban lehet latni a nemet.☺

2017. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent


1 lányom és 1 fiam van, egyik terhességnél sem volt semmi bajom

2017. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Négy terhességem volt, egyiknél sem volt semmi bajom. 3 fiam és egy lányom van.

Barátnőmnek az elsőnél semmi baja sem volt, a másodikkal 14 hetes koráig rosszul volt. Neki 2 fia van. Szóval nem jelent semmit.


Jobbulás kívánok Neked!

2017. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. 1fiam 1lányom van. Teljesen egyforma volt a két terhességem. Semmi rosszullét vagy hányás. Most a 3.at várom és én is hányok.
2017. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első fiammal a 24. hétig hánytam, majd tökéletes terhességem/szülésem volt. Most ahogy a 13. hetet betöltöttem azonnal elmúlt a hányás, és sajnos nem egyszerű terhesség, pedig szintén fiam lesz. :) Semmit nem jelent, ahogy nem létezik két egyforma gyerek, úgy két egyforma terhesség sincs szerintem, tök mindegy milyen nemű a baba.
2017. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!