Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés után ott...

Természetes szülés után ott lent ugyanolyan maradtatok, mint a szülés elött, vagy tágabb lett?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy hisztis a felfogásom, de rettegek, hogy hogy ott lent szakadok, vagy vágnak meg varrnak, szóval megbirizgálják, és nem lesz már a szex olyan, mint elötte. Nem vagyok nimfomán, de ha harang effektus lesz, akkor az egész kapcsolat kuka... ès eddig hiába kérdeztem bárkit, egy részük megmondta, hogy már nem lesz soha olyan, mint volt, a másik részük kitért a válasz elöl.

Még válaszhatom a császárt is, de tudom, hogy a babának a természetesebb jobb lenne... de rágondolok és elkap a sírás, hogy minden tönkremegy ott alul :(

37 hetes kismama


2017. okt. 10. 22:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
21%
En csaszart kertem!
2017. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
48%
Hát férfiként gondolom nem én vagyok a meg felelő válaszoló de, amit eddig hallotam, hogy ami eddig nagyon ütős volt, az szülés után nem annyira az.
2017. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
82%
A hüvely egy rendkívül rugalmas izomzatú része a testnek, képes hatalmasra tágulni, majd összehúzódni az eredeti állapotába. Ha magától nem, akkor intim tornával simán vissza tudod állítani.
2017. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%

Vegyes eseteket hallottam

Unokanoveremnek mutet kellett. Sokan ugyanolyanok lettek. 1 vki szűkebb allitolag.


Én nemtudok segiteni , mert 35 hetesen kiirt a doki csaszarra téraránytalansag miatt

2017. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
68%

Én sem tudok tapasztalattal szolgálni, de nemrég volt itt egy ilyen kérdés s a válaszoló nők azt állították, hogy szépen visszaszűkültek.

Nyilván jelent valamit, ez köztudott is, logikus is, de azért lehet reménykedni, hogy kicsi lesz a változás.

Én semmiképpen nem kérnék császárt (főleg, hogy ha szülök, azt otthon, ha nem lesz gond), mondjuk az én kapcsolatomat kb. semmi nem tudja tönkretenni, elég durva dolgokat megélt már.

2017. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
Nálam maradt minden a régiben. Volt gátmetszés, de az is gond nélkül begyógyult.
2017. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
ès vajon plasztikával helyre lehet hozni? Nem szeretnék szex nélkül élni, gondolom a férjem sem, ha még nem is mondja... ès azért egy kapcsolatnak ez az alapja. Egyszerüen nekem hihetetlen, hogy kijön egy 3,5 kilós gyerek ott, és minden visszaáll az eredetibe.
2017. okt. 10. 22:50
 8/38 anonim ***** válasza:
39%
Teljesen kitágultam és a kitoláshoz értünk, amikor császározni kellett, így át nem ment a baba (szerencsére, hiszen 4,15 kg lett), viszont visszaállt az eredeti rend.
2017. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
80%
Pedig hidd el, visszaáll. 10 hónapja szültem.
2017. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
Nekem valamivel tágabb lett, de nekem előtte túl szűk volt. A szexuális életünk a szülés előtt egy 10-es skálán 8 volt, szülés után 20. Szülés óta van hüvelyi orgazmusom. Sokkal jobb lett. Mi is féltünk tole, hogy gond lesz. De szerencsénk volt.
2017. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!