Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen játékokat lehet játszan...

Milyen játékokat lehet játszani a szülői értekezleten?

Figyelt kérdés

nálatok van játék az értekezlet elött? kifogytam az ötletekből.óvónénik válaszának is örülnék,és szülői reakcióknak is.szeretitek ezeket-melyik volt jópofa?

köszönöm


2017. nov. 7. 14:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk szokott lenni. Egy jut eszembe, akkor rajzoltunk. Mindenki valamit egy lapra és továbbadta és folytattad a melletted ülő rajzát. Mindenki kibírta eddig.
2017. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%
Nincs nálunk, de ha lenne, fognám magam és kisétálnék. Nem akarom hullafáradtan produkálni magam más szülők előtt. Elég nekem ha reggel v. délután találkozom pár anyukával és akkor egy kicsit beszélgetünk.
2017. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem hallottam még ilyet, de én benne lennék.
2017. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
Én egyszer voltam még csak szülőin, játék nem volt. Viszont az egyik óvónéni elmesélt és játszott egy mesét, ahogy a gyerekeknek szokták, hogy mi is lássuk. Nekem tök jól esett, nem volt hosszú, max 5 perc, de jó volt látni, hogy nemcsak előkapok egy könyvet és eldarálom a mesét, hanem aranyosan el is játszotta (a 3 kiscica - kis fonalgombolyagokkal illusztrálva)
2017. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

bemutattunk már pl szólánc játékot.volt labda dobós1-1 információ a gyerekről,jelek -párositása gyerekekhez.

látom,a többség nagyon ellene van

2017. nov. 8. 14:09
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

Igen, én is ellene vagyok, mert a szülői nálunk kb fél5-kor kezdődik, hogy mindenki odaérjen. Így is kb 6-fél7-ig eltart. Hát pont nem a játék érdekel, majd játszok otthon a gyerekemmel.

SZülőire nem bratyizni megyek, hanem informálódni, és a kérdéseket feltenni.

2017. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező tuti, hogy nálatok is ellene vannak a szülők, szerintem a legtöbben magukban a pokolba kívánnak, amikor ezzel a hülyeséggel előállsz. Csak ezt normális szülő nem vágja az ovónő pofájába, hanem inkább jópofozik, nehogy a gyereke bánja.
2017. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%

Szemléltetésnek jó volna bár, hogy miként játszik a pedagógus az ovisokkal, de nem vagyok benne biztos, hogy akár pedagógus részről, akár szülői részről van erre elegendő idő... Az is igaz, hogy 5 perc nem idő, ha hasznos - gondolok itt a pár válasszal fentebbire, a "kiscica bábozásra" (gombolyagokkal).

(És nem arra gondolok persze, hogy a kedves apukáknak élőben közvetítsék a Fradi meccset mint sportjáték, egy kiadós sörözés mellett...)


(Bár elképzeltem magamban most, hogy két anyuka irigy egymásra, mert a "másik férje zöldebb" ;) , és ezért "gyilkosost" játszanak, tudjátok, a kitalálós közösségi játékokra gondolok. :D )


Kom.ford. szerintem szavazással érdemes eldönteni, 5 perc még hasznos "nevelési tanácsadónak" is bizonyulhat.


(kivéve, ha valakire "rájön az 5 perc", hogy inkább mégse. :D )

2017. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%
...esetleg "búj búj zöld ág"-ot játszani, hogy a szingli óvónéni kegyeiért versenghessenek a szingli apukák. (Nyitva van az aranykapu. ;-) )
2017. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Fura ötlet, de ha a ezt mindenki élvezi, az jó.
2018. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!