Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Volt mikulás ünnepség a...

Volt mikulás ünnepség a gyereketek ovijában? Készültek műsorral?

Figyelt kérdés

Ma nagyon rosszul esett, hogy a középső csoportos fiamék olyan csúnya műsort adtak elő.

Körbe-körbe sétáltak, azt is néha összekeveredve, egy rudolfos dalra. Nem is énekelték csak rudolf nevét kiabálták.

Mikor kiscsoportos volt akkor olyan szépen énekeltek.


2017. dec. 5. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Holnap lesz Mikulas-napozas.


Itt kakaoznak, kalacsot esznek, es jatek. Semmi produkcio. Aztan erkezik a Mikulas hozzajuk.

Tavaly az ovonok adtak nekik elo egy kis meset.

2017. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Holnap lesz, jön a Mikulás, a gyerekek elénekelnek pár dalt és kapnak csomagot, ennyi.

Szülők nem is mennek az alkalomra.

Bolhából csinálsz elefántot kérdező.

2017. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggel egy kis ajándék volt a cipőjükben (csoki es az ovónéni által készített rénszarvas). Délelőtt jött a Mikulás. Műsor nem volt, énekekkel, mondókákkal várták. Kaptak egy kis csomagot (óvónéni készítette ezt is) és minden gyerekhez volt külön pár szava a Mikulásnak (falusi óvoda, ismerte a karbantartó a gyerekeket). Ennél több szerintem nem is kell. Nálunk műsor csak az évzárón van, többi ünnepségre a szülők nem is hivatalosak.
2017. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Családi mikulás volt az ovi torna termében minden csoport előadott valami kis műsort.

Csak az anyák napja zárt nem családi

2017. dec. 5. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyen nincs.(Pont meg akartam kérdezni, hogy honnan tudod mi volt a műsor, talán te voltál a mikulás? Bocsi)

Az oviba délelőtt jön a mikulás egy pár dalt elénekelnek neki közösen. Aztán igazából a mikulásé a főszerep. Név szerint mindenkihez beszél egy picit. Ennyi szerintem elég is, a legtöbben kicsit megszeppennek tőle.

Biztosan megvolt az oka, hogy most nem lészültek. Talán egy járvány miatt az utóbbi odőben 7-8 gyerek váltotta egymást a 23-ból. Az óvónő tuná erre a választ.

2017. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiaméknál ma lesz.

Nem nyilvános, így nem fogom látni. Azt tudom, hogy énekelnek, meg mondókáznak.

2017. dec. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhány dalt szoktak elénekelni a gyerekek és akik hajlandóak azok verset is mondanak, de a Mikulásnak és nem a szülőknek. Ne ítéld el az óvónőket, nem egyszerű egy teljes műsorral készülni. A gyerekek többségének nem elég az óvodai gyakorlás, de a szülők meg nem akarnak otthon ilyesmivel foglalkozni, hiába megkapják a nyomtatott szöveget. Sőt!!! Sok gyereket nem is hoznak aznap oviba! Óvodapedagógus vagyok, de legfőképpen Anya és nem venném ezt a szívemre, ne haragudj, de kicsit eltúlzod!
2017. dec. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is zárt az "ünnepség". A gyerekek kisétálnak a parkba, ahol a Mikulás szánon ülve várja őket. Közösen énekelnek és csomagot kapnak.


Nagyon tetszett a kiscsoportos lányomnak.

2017. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!