Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit kap vagy kapott gyereketek...

Mit kap vagy kapott gyereketek óvodai ballagási ajándéknak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 08:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Kislányom virágot kapott, mert imádja, kutyusos noteszt, levendulás csomagot, és nagyon boldog volt.
2018. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
10: egyszerű mérföldkő, miért baj ha valaki megünnepli es kis meglepi gesztussal is? Sosem értettem miért fáj ha valaki többet ad a gyerekének Nálad (vagy barkinél aki ezen rágja a gittet)
2018. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%

#12 Ha visszaolvasol, írtam, hogy ünnep, az volt, nem is kicsi.

A kérdés az ajándékról szólt, abból indult ki a dolog, hogy ajándéknak apróság szerintem pont elég ebben az esetben.

De felesleges bármit is magyaráznom, úgyis csak az acsarkodás megy. :)

2018. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
Ha valaki apró ajándékot ad a gyerekének erre az alkalomra az minek, de lakodalom-szerű ünneplés az ovis(!!)ballagás után, az ok. Mi lesz ha férjhez megy/megnősül??!
2018. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az óvodától egy Star Wars puzzlet, mert a kedvence volt már akkor is a film. Valamint virágcsokrot kötött az óvónő mindenkinek, plüssel.

Tőlünk könyvet és Hot Wheels autót.

2018. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam semmit amikor az oviból ballagtam.
2018. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Mindenkinek ment a zöld kéz, kinek azért mert értékes volt, kinek pedig sajnálatból.

Igérem, nem lesz lakodalom utána (mert már be lesz pakolva és ballagás után egyből indulunk). Itt nem reklámozom, mert sok olyan anyuka van, aki nem költ a gyerekére, pedig...lenne. -Az élményajándék meg egy kisgyereknek szintén nem olyan nagy dolog.-Értelmes gyerekem van 6 évesen!:D.

Sajnálom, hogy ilyen tapasztalatod van.

2018. jan. 14. 06:52
 18/19 anonim válasza:

Én emlékszem még most is, hogy egy gyönyörű hatalmas virágcsokrot kaptam, egy plüsslóval a közepén:)

Nagyon örültem neki, szerintem ennél sokkal több nem kell

15/L

2018. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

attól még nem nagy szám, hogy kijárta az ovit, mert kitűnő lett játszásból. Ugye érzed az iróniát:D

Itt csak arról van szó, hogy van kifogás miért menjetek végre wellnessbe, de kérdem én miért kell ehhez az hogy a gyerek elballagjon az oviból?-.-"

2018. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!