Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kislanyom jelenleg kiscsoporto...

Kislanyom jelenleg kiscsoportos, a 18. keruleti cambridge english kindergarten ovodaba jar. Jovore kezdene a kozepsot ertelemszeruen, es ebben az ovodaban a gyerekeket minden evfolyamra ujra es ujra be kell iratni. (? )

Figyelt kérdés

Mi ezt elfelejtettuk megtenni, mert ket hetig otthon probaltuk kigyogyulni az influenzabol.

Marcius 9. volt a hatarido

Tegnap, azaz marcius 27-en kaptam egy emailt a vezetotol, hogy a lanyom jovore mar nem az ovodai kozosseg tagja. Magyarul kitettek az ovodabol.

En ertem, hogy en voltam feledekeny, es nem teljesitettem a szerzodesben foglaltakat, miszerint be kell iratni a kovetkezo evfolyamra is.

De azt nem vehetnek figyelembe, hogy ezzel nem engem, hanem a gyermekem buntetik?

Egy ilyen szerencsetlen bakloves miatt kitaszitanak egy negy eves kislanyt abbol a kornyezetebol, ahova beszokott, es ahol szeretett?

Nem lehetne valami kiskaput talalni jogi uton?

Valaszokat elore is koszonom



#Cambridge #gyermekjog #kindergarten #sportovoda maganovoda
2018. márc. 28. 14:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Első gondolatom az volt, amikor a soraidat olvastam, hogy a tegnap kézhez kapott levéllel miért nem mentél be ma reggel azonnal nyitás után a vezetőhöz, és miért nem őt kérdezted?

Nyilván helyrehozható, ha jófej a vezető, talán nem eszik ennyire forrón a kását, de igazán bemehetnél mihanarabb megkérdezni, mi a helyzet, és hogyan lehet megoldani.

2018. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
23%
Azzal csak rontod az esélyeidet, hogy ide kiírtad. :)
2018. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Kedves elso!


Azonnal hivtam a vezetot, idopontot kerni tole, hogy “elebe jarulhassak”, de nem ert ra, majd csak husvet utan.


Kedves masodik:


Mar igazabol nem vagyok biztos abban, h az az ovoda hitvallasa a gyerekekkel kapcsolatban, mint amit az elejen elkepzeltem. Ezek utan....

Igyis-ugyis kitettek a lanyomat, nem visszakonyorogni szeretnem, hanem jogi lepeseket fontolgatok:)

2018. márc. 28. 14:38
 4/40 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk az óvónő rád telefonálhatott volna, hogy mi van. Próbáld felhívni, ha jó a viszony köztetek.
2018. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Az ovonovel joban vagyok, de ez a vezeto/tulajdonos dontese.

Egyebkent az kislanyom ovonojet megkerdeztem, h miert nem hivott fel, a valasz az volt, hogy nem hivhatott....

2018. márc. 28. 14:42
 6/40 anonim ***** válasza:
94%
Milyen jogi lépést? Mint írtad,benne van a szabályzatban,minden évben be kell iratni.Te ezt elfogadtad,és nem tettél eleget neki.
2018. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%

Milyen kiskaput?


Szerződsét szegtél a SAJÁT hülyeséged miatt. Ennyi, ŐK nem büntetnek senkit, csak jogszerűen jártak el.

2018. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Jajj de szigoruak vagytok:)

Az ugyved szerint emiatt nem bonthat szerzodest....

De ugy irigylem azokat, akik soha semmit nem felejtenek el. 😘

2018. márc. 28. 14:52
 9/40 anonim ***** válasza:
70%

Nem irattad be a gyereked az oviba és csessze meg a vezető, hogy nem veszi fel jövőre. Igazad van, nem te voltál a hülye...

Nemtudom, te hol élsz, de ha valahol van egy határidő, akkor azt vagy betartod, vagy lemondasz a lehetőségről.

2018. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
58%
ez szomorú:(( szerintem - ez egy megérzés- a kislányod érdekében történt- írasd be a legközelebbi ingyenes óvodába! A pénzt meg átcsoportosíthatod egy nurse részére, aki hetente kétszer tapsikolva énekel-játszik vele.
2018. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!