Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kislanyom jelenleg kiscsoporto...

Kislanyom jelenleg kiscsoportos, a 18. keruleti cambridge english kindergarten ovodaba jar. Jovore kezdene a kozepsot ertelemszeruen, es ebben az ovodaban a gyerekeket minden evfolyamra ujra es ujra be kell iratni. (? )

Figyelt kérdés

Mi ezt elfelejtettuk megtenni, mert ket hetig otthon probaltuk kigyogyulni az influenzabol.

Marcius 9. volt a hatarido

Tegnap, azaz marcius 27-en kaptam egy emailt a vezetotol, hogy a lanyom jovore mar nem az ovodai kozosseg tagja. Magyarul kitettek az ovodabol.

En ertem, hogy en voltam feledekeny, es nem teljesitettem a szerzodesben foglaltakat, miszerint be kell iratni a kovetkezo evfolyamra is.

De azt nem vehetnek figyelembe, hogy ezzel nem engem, hanem a gyermekem buntetik?

Egy ilyen szerencsetlen bakloves miatt kitaszitanak egy negy eves kislanyt abbol a kornyezetebol, ahova beszokott, es ahol szeretett?

Nem lehetne valami kiskaput talalni jogi uton?

Valaszokat elore is koszonom



#Cambridge #gyermekjog #kindergarten #sportovoda maganovoda
2018. márc. 28. 14:19
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
47%
Milyen ügyvéd? A család legjobb barátja? Szerződést szegtél,ő joggal bonthatja így.
2018. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Na jo, ugy hiszem, nem voltam eleg vilagos.

Megkerdeztem a tobbi anyukat.

Mas is elfelejtette volna, de felhivtak.

Csak engem nem.

Gyakorlatilag tudom, h fel akart venni nagyon valakit a vezeto, de fullos volt a letszam.

Igy jol jott neki a feledekenysegem.

Egy papiron nem mulhat egy ilyen pici gyerek fejlodese. Ezt ok, mint pedagogusok, pontosan tudjak.

Egyebkent van egy torveny, ami vedi a gyereket. A szulo miatt nem kerulhet hatranyos helyzetbe. Tehat en hibaztam. De a gyerekem jar oda. Nem engem rugnak ki, hanem ot.

Igy jobb?

2018. márc. 28. 15:01
 13/40 anonim ***** válasza:
88%
Ha valóban mást akarnak felvenni a lányod helyére, akkor a feledékenységed nagyon jól jött a vezetőnek. Szerintem irasd be máshova, valószínűleg nem kedvelnek benneteket, ha így kitúrtak. Jogilag meg nekik van igazuk, aláírtad a szerződést.
2018. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

En is ertem, hogy JOGILAG.

Csak a negy eves gyerekem meg nem nezegette a paragrafusokat...

2018. márc. 28. 15:43
 15/40 anonim ***** válasza:
83%
A szerződés,szerződés.Nem tettél eleget neki.Kiteszik.Egyébként megint kezdünk elmenni a sztorival abba az irányba,ha nem a kérdezőnek adnak igazat,csavar egyet a sztorin.
2018. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy milyen ovi,hogy ilyen neve van?
2018. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lehet, hogy nem vagytok szimpatikusak, mellette pedig elfelejtetted a határidőt, így nem csoda, ha így jártál.
2018. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Nem csavar egyet a sztorin, de nem akartam leirni a haboru es beket:)

Igy is van info, amit nem irtam le, a leglenyegesebbeket akartam.

Egyebkent azok a kommentek nem kulonosebben erdekelnek, amiben semmi segito szandekot nem talalok.

Azert irtam, hatha jart valaki hasonloan, es sikerult megoldania.

2018. márc. 28. 16:01
 19/40 anonim ***** válasza:
53%
Csak éppen lényeges infókat kihagytál.
2018. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Kedves 16os valaszolo, ez egy sportovoda, kettannyelvu.

En egyebkent egyaltalan nem voltam elajulva tole, de a lanyomnak mar sok baratja lett ott, es ragaszkodik hozzajuk.

2018. márc. 28. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!