Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kislanyom jelenleg kiscsoporto...

Kislanyom jelenleg kiscsoportos, a 18. keruleti cambridge english kindergarten ovodaba jar. Jovore kezdene a kozepsot ertelemszeruen, es ebben az ovodaban a gyerekeket minden evfolyamra ujra es ujra be kell iratni. (? )

Figyelt kérdés

Mi ezt elfelejtettuk megtenni, mert ket hetig otthon probaltuk kigyogyulni az influenzabol.

Marcius 9. volt a hatarido

Tegnap, azaz marcius 27-en kaptam egy emailt a vezetotol, hogy a lanyom jovore mar nem az ovodai kozosseg tagja. Magyarul kitettek az ovodabol.

En ertem, hogy en voltam feledekeny, es nem teljesitettem a szerzodesben foglaltakat, miszerint be kell iratni a kovetkezo evfolyamra is.

De azt nem vehetnek figyelembe, hogy ezzel nem engem, hanem a gyermekem buntetik?

Egy ilyen szerencsetlen bakloves miatt kitaszitanak egy negy eves kislanyt abbol a kornyezetebol, ahova beszokott, es ahol szeretett?

Nem lehetne valami kiskaput talalni jogi uton?

Valaszokat elore is koszonom



#Cambridge #gyermekjog #kindergarten #sportovoda maganovoda
2018. márc. 28. 14:19
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
19es: meg tudod, feledekeny is vagyok🙃
2018. márc. 28. 16:04
 22/40 anonim ***** válasza:
85%

A jog szeront nem éro hatrány a gyereked, mivel az állami körzetes oviba járhat. Nem bontották fel a szerződést. Nem kötnek újat.

Ha megtelt a csoportlétszám akkor ez van. Többet nem vehetnek fel. Igan valszeg nem voltál szimpi. Ez van. Keress neki mielőbb másik ovit, ha nem akarod, hogy államiba kelljen járnia.

2018. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
53%

De azt nem vehetnek figyelembe, hogy ezzel nem engem, hanem a gyermekem buntetik?


ÉS te nem vehetnéd tudomásul, hogy a gyerekedet büntettd azzal, hogy nem figyeltél?

2018. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
59%
Édesem, az ügyvédedet cseréld le, nem bontanak veled szerződést. Egyszerűen lejár az, amit egy tanévre kötöttetek és nincs új. Jó szakember lehet, aki emiatt jogi utat javasol.
2018. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Na szoval:

Meglett a kiskapu. Gyakorlatilag ketto is:)

Igy ha szeretnem, folytathatja ott az ovit iskolakezdesig.

Akkor is, ha jovore is elfelejtenem idoben leadni a papirt🙈

2018. márc. 28. 18:52
 26/40 anonim ***** válasza:
39%
Persze, miután megírtam, hogy elküldtem a kérdésed az óvodavezetőnek, érdekes módon két percen belül megoldódott...
2018. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Eloszor ezt posztoltam ki, es htana olvastam az uzenetet.

Nezd meg az idopontot...

2018. márc. 28. 19:13
 28/40 anonim ***** válasza:
50%
Ez kezd kamu lenni.
2018. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

A problemam nem itt oldodott meg. A hirtelen ketsegbeeses mit tud kihozni az emberbol, hogy megfordult a fejemben, itt talalok valaszt.

Kamu lenne? Ha te mondod...

2018. márc. 28. 19:45
 30/40 anonim ***** válasza:
31%
Az hát... de nem baj, biztosan örülni fog az intézmény annak, hogy itt ferdítenek róla. Az intézményvezető meg pláne.
2018. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!