Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tanácstalan vagyok! Te beíratn...

Tanácstalan vagyok! Te beíratnád szeptembertől a gyereket oviba ebben az esetben, vagy otthon maradhatna?

Figyelt kérdés

Szoval szeptember kozepen tolti a 3 evet a kislanyom, de junisban szuletik a kisteso!

Annyira vegyes erzesek vannak bennem...

Ugye nem lenne kotelezo meg jarnia. Emiatt vacillalok, hogy mi lenne a legjobb neki, hisz en is itthon vagyok!

Gondolkoztam, hogy esetleg csak 4 oras lenne. Vagy csak hordjam el heti 2-3 alkalommal csanaba?! Amugy meg azt latom, hogy szivesen jatszik gYerekekkel, de csak ugy ha en is ott vagyok.

Idaig nem is igazan volt olyan beteges, ettol is felek, hogy majd igy megyunk a telnek egy csecsemovel.

Szoval fogalmam sincs mi lenne a jo a megoldas.


2018. ápr. 7. 23:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Neki még nem, mivel augusztus 31ig nem tölti be a 3at. 2019 szeptemberétől óvodaköteles.
2018. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Igen, igy van! Nem kotelezo, mert augusztus 31-ig nem tolti be a 3-at!

Koszonom mindenki valaszat!

2018. ápr. 12. 23:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!