Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovi kezdéssel kapcsoltban...

Ovi kezdéssel kapcsoltban kérdeznék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, az lenne az első kérdésem, hogy milyen lábbeli a legjobb kiscsoportosnak? Cipő vagy szandál? Én a szandál mellett vagyok. Na de milyen márka? Honnan/hol érdemes venni?


Másik kérdésem: kiscsoportosok szoktak vinni magukkal táskát? Én emlékszem anno vittem, idén viszont amikor voltam beiratkozni 1-2 gyereken láttam csak.. Valamint mit szoktak vinni így a táskába?


Ne haragudjatok, első gyerek 😊


A segítséget előre is köszönöm :)


2018. jún. 8. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Nálunk kis gumitalpú tépőzáras illetve bebújós volt. Abban jobban tud futkározni, stb.


Deichmannból volt mindegyik, évente fogyasztottunk egyet (4-et összesen) :)


Kistáska nem kellett, de amelyik gyerek pl. abban hurcolná a kis alvópajtit, azt simán :) Mást nem kell vinnie benne, mert az ovis zsákban ott van ami kell. Rágcsa, innivaló nem lehet náluk a mi ovinkban.


Játékot otthonról csak pénteken lehetett behozni, azt beteheti a kistáskájába :)


Ha mentek kirándulni, akkor kell hátizsák de ezt úgyis mondják.

2018. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Minőségi bőrszandál a legjobb. Zárt cipő nem ajánlott. Primigi, superfit, pablovsky.

Táskát nálunk senki nem hoz. Oviszsákot kell vinni és abba 2 váltás tiszta ruha mindig legyen. Ha még pelusos akkor pelenkát kell vinni.

2018. jún. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Szandi minőségi bőr, kérték még csúszásgátlós zoknit

Kistáskát vinni kell abban van az üzenő, alvós pajti, rongyi stb ezen kívül aki cumizik cumi.

2018. jún. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan szandált amiben ha napi több órát tölt, nem vágja haza a lábát.

Nálunk ami mindig van:

Udvari ruha és benti ruha.

Ezen felül a biztonság kedvéért:

Bugyi

Zokni

Póló

Nadrág

Hosszú ujjú felső

Zsepi

Kis üveg víz (ez csak azért, hogy ha gyalog megyünk haza, akkor legyen)

2018. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk rendes szandált kértek, semmi gyenge mamusz vagy papucs (a lányomnak DD Step van, tökéletes lesz nyárra is). Az ovis zsákban udvari ruha, váltás bugyi, zokni, póló, pulóver, épp ami aktuális. Tornazsák tornacipővel, rövid nadrág, póló.


Hátizsák csak kirándulós napokon kell.

2018. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hátizsákról annyit, hogy a mi ovinkban pl. olyan kicsike az öltöző, hogy ha a fiam melletti kislány hamarabb érkezik (ő minden nap hoz hátizsákot), akkor már nekünk alig van hely öltözni. Télen meg pláne, mikor kabát, több réteg ruha van. Mi nem hordunk táskát, igaz nem is viszünk magunkkal semmit az oviba, ha épp el akar vinni vmit megmutatni a többieknek, azt kézben is tudja fogni.

Benti cipőnek, direkt szobacipőnek nevezett lábbelit használunk. Tépőzáras, gumitalpú. Ezt lehet használni tornán is, akinek szandija van, kell külön tornacipő.

2018. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szandál a legjobb bentre.

Mi viszünk ovis hatizsákot, abban visszük a benti ruhát- bentre télen is elég málunk a rövid nadrág. Kinti ruhát is kell vinni. Hetente egyszer törölközőt, pizsit, ágynemüt. Hazafelé a piszkos ruhát és a müveit és persze az alvósát is ebben szállítjuk. Ovis zsák van nálunk is, de abban csak valtóruha van,napi szinten nem nyúlunk hozzá, az csak tartalék.

2018. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!