Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ma megyek életem első szülőiér...

Ma megyek életem első szülőiére a szeptemberi ovi kezdéssel kapcsolatban! Mikre érdemes odafigyelni? Tapasztalt anyukák, mi az amit ilyenkor esetleg feltétlenül meg kell kérdezni v odafigyelni? Mennyi idő kb?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Kb 1-1,5 órás lesz.Papírt tollat vigyél :D én nem vittem :D

Mindenre figyelj odamit mondanak.Neked igaziból az lesz fonots,hogy miket kell beszerezni neki ovi kezdésre.Miből mennyit...

2013. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

:D

Èn éppen holnap megyek legelöször, lányom is szeptemberben megy.

Jó ötlet a toll, meg papír.

2013. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk több mint 2 órás volt, már azt hittem leborulok arról a kis székről a 16 hetes Manómmal a pocakomban. Vigyetek papírt, tollat, zsepit, vizet mindenképp!!!!! Mi kaptunk egy 2 oldalas kézzel írt szöveget, hogy hogy zajlik az ebéd lemondás, beszoktatás, fontos telefonszámok. Nálunk szerencsére alig kérnek valamit. Ja és csoportpénzt még 5 ft-ot sem kérhetnek már sehol(törvényben van).
2013. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előre is bocsi az off-ért.

megkérdezhetem,hogy melyik megyében laktok?csak azért,mert mi Hajdú-Bihar-ban élünk és még mindig nem kaptuk meg az értesítést az ovitól,hogy felvételt nyert-e a fiam.ti mikor kaptátok meg és hol?

2013. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok, Budapest


Május elején volt a beiratkozás és június első hetétől lehetett az óvoda ajtaján megnézni, hogy kit vettek fel. Pár napra rá már fent volt/ van az óvoda honlapján. Szülői múlthéten volt. 52 gyereket vettek fel.


Érdeklődj telefonon vagy ha van honlapja az óvodának akkor ott is érdemes megnézni

2013. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Semmi baj az offért,mi sem kaptunk papírt csak mikor előjegyzésen voltunk akkor mondták hogy kb. 2 hét múlva menjünk be megnézni a listát,ki lesz ragasztva.A lista sehol de a beiratkozás időpontja már kint volt.Hát nem volt mit tenni mint elmentem a beiratkozásra és ott tudtam meg hogy felvették a fiamat és akkor közölte a titkár h még nem kapták meg a papírokat amit ki kéne nekik küldeni,de így sztem már nem is fogják kiküldeni.Úgyhogy sztem sürgősen érdeklődj utána személyesen.Egyébként a XXI. ker.-ben lakunk.

2013. jún. 10. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:

köszönöm szépen,hogy megírtátok.

én meg nagy naívan várom az értesítőt és sehol semmi.honlapja van az ovinak,de csak egy bemutatkozásuk van.úgy lesz,ahogy írtátok,holnap felmegyünk és megnézzük,hátha raknak ki itt is listát,vagy ha nem,akkor bemegyünk és megkérdezzük.de már így,hogy ezt tudom,azon aggódok,hogy mi van ha felvették a gyereket és lemaradtunk az első szülőiről.hát mondanom sem kell,hogy lesűlne a képünkről a bőr :/

2013. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fejér megye, Székesfehérvár. Április végén volt a beiratkozás, 2 hete jött levél, hogy felvették a fiamat. Nálunk nem függeszti ki az óvoda, hogy kiket vettek fel és a honlapon sincs fent, mindenképp menj be megkérdezni. Az első szülői, nálunk pont 2 hét múlva lesz.
2013. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sziasztok.én vagyok az,aki hajdú-biharban még nem kapott értesítőt.bementünk az oviba érdeklődni,hogy van-e már valami lista,mert az ajtóra nem volt kitéve semmi.azt mondták jövő hét hétfőre(!!!) lesz meg és mindenkit kiértesítenek levélben.addig is várhatunk :(
2013. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De legalább akkor még nem késtetek le semmiről!Mert az első szülői mindenképpen a beiratkozás után van.Tehát mondjuk azon aggódsz h mi van ha felvették és nem voltál szülőin,pedig azon kell aggódni h mi van ha felvették és nem írattad be tehát nem éltél a lehetőséggel a hellyel így felvesznek/vettek helyette mást.Inkább légy résen és menj az agyukra mint lemaradj!
2013. jún. 14. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!