Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Megtartanátok a gyerek szülina...

Megtartanátok a gyerek szülinapját 6 héttel előbb, csak hogy a szünet előtt az oviban is megköszöntsék?

Figyelt kérdés
Július végén lenne a szülinap, de akkor már csak összevont csoport lesz, szeretnénk a saját csoportjával ünnepelni. Nagyom gàz lenne?
2018. jún. 11. 06:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
A gyerekeimnek nem szoktam tortát bevinni, úgy tartom, bőven elég a tortázás a családdal meg egy másik tortázás a barátokkal valami buli keretében, egy harmadik már sok lenne. A nyárinak a baráti bulit pedig a névnapjára tettük, már iskolás, nem bánja. De minden család más, és részemről mindegy, nem tartom gáznak egyik megoldást se. (Sok oviban dívik egyébként a nyáriakat egyben megköszönteni szeptemberben.)
2018. jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
98%
Mindkét gyerekem nyári születésű. Zsúrt tartunk nyaranta, ahova meghívjuk a barátait. Nem lesz attól rossszabb életük, hogy az oviban nem róluk szól egy nap.
2018. jún. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%
Pont ugyanezen gondolkodtam valamelyik nap, mert az én lányom is július végi, hogy hogy csináljam. Én szerintem majd augusztus végén, ha kinyit az ovi, akkot viszek sütit.
2018. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Ennek semmi értelme. Miért ilyen fontos, azt elárulja valaki, hogy az ovis közösség is részesüljön mindenáron a szülinapból?
2018. jún. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%
Ez engem is érdekelne. Ok, ha aznap van, amikor van ovi, vagy épp a hétvégén, akkor visz az ember valamit, de hetekkel, hónapoknál előtte vagy utána minek ?
2018. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Egy két nappal előbb/később igen, de nem 6 héttel.
2018. jún. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%
Nevetséges. Nem lesz ovis szülinapja. Majd a bulira meghív akit akar. Augusztzs legvégén születtem soha nem volt ovis vagy sulis köszöntésem. Nem zavart.
2018. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
95%
nekem is az a szó ugrott be, amit utolsó írt: nevetséges.
2018. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gaz, sot, ultragaz...
2018. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem! Röhejes az ötlet is
2018. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!