Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Megtartanátok a gyerek szülina...

Megtartanátok a gyerek szülinapját 6 héttel előbb, csak hogy a szünet előtt az oviban is megköszöntsék?

Figyelt kérdés
Július végén lenne a szülinap, de akkor már csak összevont csoport lesz, szeretnénk a saját csoportjával ünnepelni. Nagyom gàz lenne?
2018. jún. 11. 06:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szülinapot előre soha nem ünneplünk, max később. Én is szeptemberben tartanám inkább meg, előre biztosan nem.
2018. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Igen gáz! Inkább szeptemberben, a többi nyári gyerekkel közösen.
2018. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én most 16 vagyok algusztis eleji és sosem ünnepeltük a szülinapom az ovival. Rosszul esett hogy csak én nekem men lehet de már egyáltalán nem zavar szal szerintem mund gy igyse ugyse lesz se rosszabb se jobb
2018. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!