Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Elmeselnetek nekem, hogy...

Elmeselnetek nekem, hogy milyen volt a gyereketek elso hete az ovodaban?

Figyelt kérdés
Foleg olyanok tortenetere vagyok kivancsi, ahol elotte a gyerek nem volt bolcsis.
2018. júl. 18. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Reggel bevittem, délben hazahoztam, és szomorú volt, hogy nem maradhatott mèg jàtszani. Pár nap múlva csak délután hoztam el, munka után.

Előtte annyi volt, hogy egyszer megnéztük, mi is az az ovi, mit lehet ott csinálni, és milyen sok kisgyerek van, akikkel lehet játszani.

Mindegyik gyerekem szeretett oviba járni, nem volt sose sírás reggel.

2018. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Bár én nem vagyok szülő, de az első napomra az oviban úgy emlékszem, mintha tegnap lett volna. :)

Emlékszem, apa vitt el reggel. Először furcsa volt annyi velem egykorú kisgyerekkel egy teremben lenni (nem jártam bölcsibe, nagymamám vigyázott rám mindig otthon, ő vitt el a játszótérre is stb.). De hamar feloldódtam, össze is barátkoztam egy fiúval aki végig az ovi alatt az egyik legjobb barétom volt. :)

Imádtam oviba járni. Minden reggel 9-re vittek, de én már 8 órakor hisztiztem a szüleimnek, hogy vigyenek már be előbb mert minél több időt szeretnék tölteni ott a barátaimmal mint itthon. :D Utáltam amikor beteg voltam, mert nem mehettem oviba.

2018. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Pokoli volt az óvónő azóta is utal
2018. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiam nyitott volt az első 1 órában amíg látótérben voltam. Miután kiküldtek minket óriási sírásba kezdett hányással. Ott is hagytuk aznapra.

Másnap már sírással ment be, az óvónő nagyon durván megrángatta előttem így azt az ovit otthagytam.


Végül gyors keresgélés után átvittük 20kmre távolabb magán oviba, ott is volt kis sírás de kedvesen meghozták a kedvét a játékokhoz. Nagyon aranyosak kedvesek és jól kezelték, hogy ő "matrica" fiú :)

2018. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bevittem reggel, elhoztam délben. Az első hèten küldött minden nap 1 képet az óvónő messengeren róla, homokozott, táncolt, játszott a többiekkel (a nagyobb lányok egyből a szárnyaik alà vették a kislányokat). Nem sírt hogy maradnia kell. Ennél többet nem tudok, ő maga még 2 év utàn sem igazàn mesél a napjáról..
2018. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Orditott kb 3 hétig, utana mar csak nyekergett h nem akar menni. Ő tipikus matrica, én is ilyen voltam. Már elvan ott, de jobban szeret itthon lenni.
2018. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!