Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviban miben van a gyerek? Ha...

Oviban miben van a gyerek? Ha kint homokozik es tiszta homokos lesz?

Figyelt kérdés

Ti mibe vittetek?

Ovi vezeto azt mondta bentre eleg egy leggings meg egy polo. Ebbe viszik ki oket? Osszel mar keves a leggings kintre. Vagy a dadusok oltoztetik kinti ruhaba?

Vagy nem?


2018. aug. 25. 09:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Köszi, nem magamra vagyok büszke, hanem a gyerekeimre.


Az, hogy felnőtt korukra mi lesz, az sok mindentől függ, de hogy köze nincs ahhoz, hogy mennyire voltak óvoda érettek, az biztos.


Nem támadásnak írtam, hanem azért hogy tudd, bőven van különbség a bölcsis és az ovis elvárások között. Nem pelenkáznak, nem öltöztetnek, nem fújnak orrot, nem kísérik a wc-re a gyereket, hanem hagyják, hogy önállóan oldja meg. Ne ott lepődj meg, ha szóvá teszik, hogy fejlődni kellene néhány téren.


Tudok a 2,5 éves korhatárról,csak nem akartam litániát írni arról, hogy van még fél éved, mire tényleg óvoda köteles (ne keverjük ide az évveszteseket, tudom, hogy ők jövőre is kezdhetnek) és bőven van ideje megtanulni, ha hagyod, ha elvárod, stb.

2018. aug. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
33%
Kicsit arrogáns vagy, kérdező. A gyereket akkor veszik fel az óvodába, ha alap dolgokat képes egyedul, max minimális segítséggel megoldani. Szobatisztaság alap, kommunikáció szinten, egyedül, evőeszközök használatával való étkezés szinten és az öltözés úgyszintén. Nem hatul hatszáz gombbal záródó abroncsos ruhát kell lennie képesnek felvenni, hanem egy sima nadrágot, felsőt, cipőt. Ez nem csodagyerek kategória és a világon semmi köze nincs ahhoz, hogy később drogos lesz e belole
2018. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!